Çözüldü R5 4650G sistemin oyunlardaki FPS değerleri normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert340752

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.

R5 4650G 16 GB RAM APU sistemim var, YouTube'da izlediğim test videolarında benim aldığım FPS'lerden daha fazla FPS alıyorlar, acaba açmadığım bir ayar vs. mi var?

Misal ETS 2 1080p Low-medium 30 FPS.
GTA 5 1080p Low 45 FPS.
Valorant 120 FPS.
CS:GO 110 FPS.

Çözüm
Hocam temiz format atmanızı öneririm biliyorum internet hızınız düşük ama atın derim benim sistem ilk geldiğinde alması gerekenden az bir FPS alıyordu.
Tamamdır hocam müsait bir zamanda deneyeceğim.

Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, 22.5.1 sürümüne temiz kurulum ile geçerek sorunumu çözdüm.

@walter wick hocam sizde rdr 2 hala yüklü mü?
Hocam basit ayarlar kısmından mi düşük seçeneğini seçiyorsunuz yoksa ayarlardan hepsini kendiniz mi düşüğe aldınız. Basit ayarlardan düşüğe alınca bende 70-80 fps alıyorum çünkü de ondan sordum, tabi oyun çamur gibi oluyor orası ayrı.

Hocam basit ayarlar kısmından mi düşük seçeneğini seçiyorsunuz yoksa ayarlardan hepsini kendiniz mi düşüğe aldınız. Basit ayarlardan düşüğe alınca bende 70-80 fps alıyorum çünkü de ondan sordum, tabi oyun çamur gibi oluyor orası ayrı.
Hepsini kendim ayarladım. Dokular yüksekte ölçeklendirme ise 100 de. Bir kaç ayar daha ortaydı.

Hocam windows sürümünüz nedir merak ettim?

Geri
Yukarı