R5 5600 sistemin TLOU değerleri normal mi?

ertugrul k

Kilopat
Arkadaşlar The Last of Us için bu değerleri alıyorum. İşlemci stok fan kullanıyor. Bu değerler normal mi? İşlemcim 5600 ekran kartı 6700XT.

Dosya Ekleri

• resssssss.png
    resssssss.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci için CPB kapatabilirsin, FPS etkilemiyor ve 65 dereceye kadar düşüyor. Stok fanda çok doğal FPS değerleri de 1080p Ultra ise normal yine.
Ayrıca görüntü kısmına gir ayarları böyle yap değilse. Piksel oyununuz çünkü bu düzeltir.
1681581165700-png.png

Oyun bozuk hocam herkeste anormal CPU kullanımı var. Siz gene baya iyi FPS alıyorsunuz.
Bu oyunun kendisi normal değil ki. Siz yine baya iyi fps alıyorsunuz.
6700XT için çerez kalıyor bu arada, bayadır da böyle aslında. Nedense forumda 4000 serisi kullananların (8gb hazin sonu) gömdüğü oyun oldu zaten şu sıralar daha da iyi. Ben şaşırdım çoğu kişinin bunu bilmediğine, sizi kastetmiyorum tabii ki genel diyorum.

İşlemci için CPB kapatabilirsin, FPS etkilemiyor ve 65 dereceye kadar düşüyor. Stok fanda çok doğal FPS değerleri de 1080p Ultra ise normal yine.
Ayrıca görüntü kısmına gir ayarları böyle yap değilse. Piksel oyununuz çünkü bu düzeltir.
Eki Görüntüle 1758548

Optimizasyonu bu kadar berbat oyunda işlemci performansı kısarsan FPS güzel miktarda düşer. Last of Us gibi sıkıntılı bir oyunda her parçadan alabileceğin en iyi verimi almak gerekiyor.

Optimizasyonu bu kadar berbat oyunda işlemci performansı kısarsan FPS güzel miktarda düşer. Last of Us gibi sıkıntılı bir oyunda her parçadan alabileceğin en iyi verimi almak gerekiyor.
Hayır, düşmüyor. Ben zaten kapatmadan da oynadım kapatınca da oynadım. FPS düşmesi için işlemci odaklı olması gerek oyunun, bu öyle değil. Zaten 100FPS civarı oynadım Ultra oynayıp 1080p yayın yaparken. Bu dediklerimi 2 2,5 hafta önce yaptım bu arada o zamana rağmen muhteşemdi bu ekran kartı ve işlemci için.

Yeni konular

Geri
Yukarı