R5 5500 için 4000 TL anakart önerisi

Bütçe
4000

AyazMte

Hectopat
Daha fazla  
RAM
2x8 Fury 320MHz CL16
İşlemci
Ryzen 5 5500
Merhaba arkadaşlar elimde Ryzen 3 2200G APU işlemci ve Gigabyte AB-350M Gaming 3 anakart var ve 5500 işlemci satın aldım. Benim işlemcim anakart ile sorun yaratıyor ve anakart değiştirmeye karar verdim. Önerebileceğiniz sorunsuz çalışacak bir anakart tavsiyeniz var mıdır?

B550 Anakart modellerinden herhangi birini tercih etmen yeterli. Tabii VRM sogutucusu ve 4 RAM slotu olmasina dikkat et.

5500 alıp anakarta 4 bin TL bütçe ayırmanız büyük bir hata olmuş ama neyse, 4 bin TL'ye şu alınabilir.

Başka bir öneriniz varsa açığım hocam.

5500 alıp anakarta 4 bin TL bütçe ayırmanız büyük bir hata olmuş ama neyse, 4 bin TL'ye şu alınabilir.

Maalesef anakartin azizliğine uğradım ve işlemciyi çıkartıp kullandığım için onu iade edemiyorum. Yoksa öyle bir planım yoktu benim.

B550 anakart modellerinden herhangi birini tercih etmen yeterli. Tabii VRM sogutucusu ve 4 RAM slotu olmasina dikkat et.

Bu anakarti buldum ama BIOS Update problemi, ses problemi falan var diyorlar bilginiz var mı? Amazon.com.tr

Ekran kartım Gigabyte RX 7600 Windforce 8G siğmama gibi bir şey olmaz herhalde değil mi?

Son düzenleme:
Başka bir öneriniz varsa açığım hocam.

Maalesef anakartin azizliğine uğradım ve işlemciyi çıkartıp kullandığım için onu iade edemiyorum. Yoksa öyle bir planım yoktu benim.

Bu anakarti buldum ama BIOS Update problemi, ses problemi falan var diyorlar bilginiz var mı? Amazon.com.tr

Ekran kartım Gigabyte RX 7600 Windforce 8G siğmama gibi bir şey olmaz herhalde değil mi?
olmaz hocam her anakarta her ekran kartı takılır.

Geri
Yukarı