R5 5500 için 5000 TL ekran kartı önerisi

Uyumsuzluk ile gayet de alakası var, birçok sebepten dolayı olabiliyor. Donanımsal veya yazılımsal olarak. Sistemdeki bir uyumuzluktan da kaynaklanabiliyor. Siz açıklayın nedir WattMan?

Recep Baltaş'ın forum mesajından alıntı.

"Ben buna yazılımsal demem açıkçası. WattMan hatası daha çok donanımsal bir sorun. Ekran kartı cevap vermeyi kestiği zaman bu hata ortaya çıkmakta. Bunun sebebi gördüğüm kadarıyla Sapphire gibi üreticilerin kartlarını fütursuzca overclock etmesi."

Hocam bana net bir argüman lazım. Yani RX 6600 al yat veya şunu al bir sorun yaşama gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Baltaş'ın forum mesajından alıntı.

"Ben buna yazılımsal demem açıkçası. WattMan hatası daha çok donanımsal bir sorun. Ekran kartı cevap vermeyi kestiği zaman bu hata ortaya çıkmakta. Bunun sebebi gördüğüm kadarıyla Sapphire gibi üreticilerin kartlarını fütursuzca overclock etmesi."
Recep hoca bunu espritüel bir dille söylemiş. O da biliyor Sapphire ile alakası olmadığını.

Recep baltaşın forum mesajından alıntı.

''Ben buna yazılımsal demem açıkçası. Wattman hatası daha çok donanımsal bir sorun. Ekran kartı cevap vermeyi kestiği zaman bu hata ortaya çıkmakta. Bunun sebebi gördüğüm kadarıyla Sapphire gibi üreticilerin kartlarını fütursuzca overclock etmesi."

Okuyunuz.

Okuyunuz.
Hocam bunu daha öncede okumuştum zaten. Tekrar okudum şimdi ne değişti aynı şey yazıyor.

Hocam RX 6600 alsam oyunda wattman sorununu yaşadım kapandı. Tekrar açıp aynı oyuna girdimde yine mi kapanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani şu an neyi açıkladınız hocam ?
Ben sapphire rx 6600 kullanıyorum ve wattman hatası alıyorum bu kadar fazla söze gerek yok.
Size açıklama yapmadım, genel yaptım. Kartı satabilirsiniz, malum Memtest veya diğer donanımları test etmeden kanaat getirmişsiniz zaten. Bende de Sapphire var gördüğünüz üzere.

Geri
Yukarı