R5 5500 RTX3060 sistem CS:GO'da 250-300 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Roear

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler dilerim. Aynı sistemle oynayan kişileri görüyorum CS:GO'da +500 FPS alıyorlar ben ise 250-300 arası FPS alıyorum, CS:GO'da bütün performans ayarlarını yaptım yapmadığım kalmadı. İşlemcimin sıcaklık değerleri stabil absürt bir durum yok anlayacağınız kadarıyla, Witcher 3 ultrada 100-120 arası FPS alıyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bu FPS'i CS:GO'da nasıl arttırırız tatmin etmiyor.
Sistem özelliklerim aşağıdaki gibidir:
Ryzen 5 5500.
3060 12 GB.
16 GB RAM.

Öncelikle iyi günler dilerim. Aynı sistemle oynayan kişileri görüyorum CS:GO'da +500 FPS alıyorlar ben ise 250-300 arası FPS alıyorum, CS:GO'da bütün performans ayarlarını yaptım yapmadığım kalmadı. İşlemcimin sıcaklık değerleri stabil absürt bir durum yok anlayacağınız kadarıyla, Witcher 3 ultrada 100-120 arası FPS alıyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bu FPS'i CS:GO'da nasıl arttırırız tatmin etmiyor.
Ryzen 5 5500.
3060 12 GB.
16 GB RAM.
Nerde 500 FPS aliyorlar hocam ?

Ryzen 5 5500.
3060 12 GB.
16 GB RAM.
Değerleriniz normal. +500 almak için 5600 lazım.

500FPS üstü alan yok YouTube benchmarklarında ve bu FPS sizi nasıl tatmin etmiyor hocam? Zaten monitörünüzdeki Hz'den fazlasını göremiyorsunuz. 500Hz monitörünüz yoksa tabii.
Hocam adam bilgisayar olması güçte çalışmıyor demeyi istemiş dikkatli okursanız. Yoksa bu FPS kimi tatmin ettirmez. 45 FPS 1.6 oynamaya çalışıyorum ben yani.

Hocam adam bilgisayar olması güçte çalışmıyor demeyi istemiş dikkatli okursanız. Yoksa bu FPS kimi tatmin ettirmez. 45 FPS 1.6 oynamaya çalışıyorum ben yani.

Ben de değerleri normal demeye çalıştım. Sıkıntı yok FPS değerlerinde.

Geri
Yukarı