R5 5500 RTX3060 sistem CS:GO'da 250-300 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Alakasız hocam islemci + ekran kartı aynı seriler dahil yine de ortalama 350 alıyorum.
Seriyle alakalı nası olabilir ki zaten? Seri dediğin artarak gidiyor 5 serisi daha iyi 7 serisi ondan daha iyi onların performansı tabii ki daha iyi olacak ama rakipleriyle kıyasladığında i5 r3ten iyi fps veriyor mesela.

Seriyle alakalı nasıl olabilir ki zaten? Seri dediğin artarak gidiyor 5 serisi daha iyi 7 serisi ondan daha iyi onların performansı tabii ki daha iyi olacak ama rakipleriyle kıyasladığında i5 R3'ten iyi FPS veriyor mesela.

Ben de diyorum ki R3 serisi geride kalsa da diğer seriler özellikle 7 güzel performans veriyor, yani burada AMD geride kalıyor demek tüm serileri katar, yanlış olur.

Hocam düşük ayarlarda 3060'lı sistemde CS:GO'da 300 FPS alıyorum bu size göre normal olabilir lakin bana göre değil.

Benim 3060 laptop da Ultra ayarlar MSAA 8X te ve 1440p de 300 FPS alıyorum aldığın FPS'ler az geldi NVIDIA denetim masasında ki ayarlar yapılı mı?

Ben de diyorum ki R3 serisi geride kalsa da diğer seriler özellikle 7 güzel performans veriyor, yani burada AMD geride kalıyor demek tüm serileri katar, yanlış olur.
Ne alakası var? R5 ler İ5 lerden daha az performans verip daha fazla ısınıyor. Spesifik olarak seri belirtmeme gerek yok konu zaten R5 üzerine açılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı