R5 5500 RX 6500 XT sistem nasıldır?

Güzel fiyatlar, hazır sistem kampanyaları da aşağı yukarı bu kadar oluyor çok iyi kampanya kovalayım demezseniz, zaten onlarda çok az stoklu oluyor, bence ideal bütçenize göre.

Güzel fiyatlar, hazır sistem kampanyaları da aşağı yukarı bu kadar oluyor çok iyi kampanya kovalayım demezseniz, zaten onlarda çok az stoklu oluyor, bence ideal bütçenize göre.

Evet bende öyle düşünyorum ek olarak indirimli hazır sistemleri hemen kapmak gerekiyor öyle bir bütçe şu an yok. Aslında benim için değil arkadaşıma topluyorum umarım hayırlı olur.

Fan yok ki kasada +400 TL.

HDD yokmuş birde +700 yani 12K oluyor toplam fiyat.
Hocam fan şart değil o kadar. Ön ve arka fanı var zaten onlar yeterli soğutmayı sağlar. HDD kullanılmaz artık yıl 2022. 6500 XT'den %40-50 daha iyi RX 6600 almak. Ben de 6500 XT kullanıyordum 6600 geçtim dünyalar varmış dedim.

Hocam fan şart değil o kadar. Ön ve arka fanı var zaten onlar yeterli soğutmayı sağlar. HDD kullanılmaz artık yıl 2022. 6500 XT'den %40-50 daha iyi RX 6600 almak. Ben de 6500 XT kullanıyordum 6600 geçtim dünyalar varmış dedim.

Bütçe problem olmasa bence de 6600 çok çok daha iyi.

Fan var diye biliyorum ben. Ayrıca HDD önemli değil ileride para bulduğunda alırsın. Ben halen 480GB SSD kullanıyorum 1 yıldır.

SSD gerçekten çok fark ettiriyor HDD veya SATA çok gereksiz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı