R5 5500 RX 6600 sistemde görüntüler kötü gözüküyor

Dark1day

Femtopat
Daha fazla  
RAM
CORSAIR CL16 3200Mhz
SSD veya HDD modeli
SSD Samsung SATA 870 EVO
Ekran kartı
Sapphire Rx6600
Anakart
B450M-K
İşlemci
Ryzen5 5500
Merhaba. Sisteminde değişik bir görüntü bozukluğu var düzeltemedim. Ekran kartı işlemci monitör değiştim hâlâ düzelmedi. Nasıl düzelteceğimi bulamadım. Fikriniz varsa yazar mısınız?

Ekran Görüntüsü (58).png

Kenerlar tırıklı biraz titreme var 2M ötesini renderlamıyor.

Monitörde sıkıntı var desem TV'ye takıp denedim onda da aynı gözüküyordu.
Ekran kartında monitörün verdiği çözünürlüğün üstünde çözünürlük almanı sağlayan bir ayar var mı? Tamamen tarif edememiş olabilirim, AMD ekran kartı uzun süreli hiç kullanmadım. Dolayısıyla tam olarak ayarlarına hakim değilim. Nvidia tarafında DSR'ın karşılığı olan bir ayar varsa onu kullanıp çözünürlüğü bir 1440p yapmayı denesene. Belki yardımcı olur. Büyük oranda FPS düşüşü yaşayabilirsin (oyundan oyuna da değişir) ama görüntüde epey bir düzelme oluyor.

Bende RX 6600XT var Cyberpunk 2077 de görüntü bulanık hala da çözümü bulamadım AMD ekran kartı almam bu saatten sonra net.
Cyberpunk 2077'de bende 1080p'de bulanık rahatsız edici bir görüntü vardı. 3080 kullanıyorum. 1440p'deyken çözülüyor sorun.

Ekran kartında monitörün verdiği çözünürlüğün üstünde çözünürlük almanı sağlayan bir ayar var mı? Tamamen tarif edememiş olabilirim, AMD ekran kartı uzun süreli hiç kullanmadım. Dolayısıyla tam olarak ayarlarına hakim değilim. NVIDIA tarafında DSR'ın karşılığı olan bir ayar varsa onu kullanıp çözünürlüğü bir 1440p yapmayı denesene. Belki yardımcı olur. Büyük oranda FPS düşüşü yaşayabilirsin (oyundan oyuna da değişir) ama görüntüde epey bir düzelme oluyor.

Cyberpunk 2077'de bende 1080P'de bulanık rahatsız edici bir görüntü vardı. 3080 kullanıyorum. 1440P'deyken çözülüyor sorun.

Hemen bakıyorum.

Ekran kartında monitörün verdiği çözünürlüğün üstünde çözünürlük almanı sağlayan bir ayar var mı? Tamamen tarif edememiş olabilirim, AMD ekran kartı uzun süreli hiç kullanmadım. Dolayısıyla tam olarak ayarlarına hakim değilim. NVIDIA tarafında DSR'ın karşılığı olan bir ayar varsa onu kullanıp çözünürlüğü bir 1440p yapmayı denesene. Belki yardımcı olur. Büyük oranda FPS düşüşü yaşayabilirsin (oyundan oyuna da değişir) ama görüntüde epey bir düzelme oluyor.

Cyberpunk 2077'de bende 1080P'de bulanık rahatsız edici bir görüntü vardı. 3080 kullanıyorum. 1440P'deyken çözülüyor sorun.

Yok herhalde ama beklerseniz TV'de 1440P'ye alıp atabilirim ama forum kabul eder mi onu bilmiyorum.

Hemen bakıyorum.

Yok herhalde ama beklerseniz TV'de 1440P'ye alıp atabilirim ama forum kabul eder mi onu bilmiyorum.

Varmış buldum.

Hemen bakıyorum.

Varmış buldum.

Bir şeye yaramıyor gene 1080p.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı