R5 5500 - RX 6600 sistemin Valorant performansı nasıl?

Hocam ben çoğu oyunu 30 FPS 60 Hz oynadım ve bu laptopla oynarken kendime ben hep 300 artı FPS alan bir sistem alacağım diye kendimi avutmuştum.

Hocam 280 FPS üstü alıyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz anlamadım ki insanlar 100 FPS olsun yeter ki diyor adam 280 FPS beğenmiyor monitor 165 Hz zaten.

@William Butcher hocam beğenmeme işareti atmak hakkınız ama neden attınız merak ettim yanlış bir şey söylediysem söyleyin düzelteyim amacım duyar falan kasmak değil bu arada bu şekilde bir duyar kasacak kadar düşmedim ayrıca söylemeye çalıştığım şey FPS'in yeterli olduğu.

30 olsun olacaktı.

Şimdi açsam baksam Valorant'a 300+ alırım ama umurumda değil, çünkü monitörüm 165Hz.

Tamam da ne alaka onu anlamadım benim de demeye çalıştığım bu zaten?

@William Butcher hocam beğenmeme işareti atmak hakkınız ama neden attınız merak ettim yanlış bir şey söylediysem söyleyin düzelteyim amacım duyar falan kasmak değil bu arada bu şekilde bir duyar kasacak kadar düşmedim ayrıca söylemeye çalıştığım şey FPS'in yeterli olduğu.

Tamam da ne alaka onu anlamadım benim de demeye çalıştığım bu zaten?
Ciddi bir "beğenmedim" değildi, öylesine attım. Çoğu kişi 30'la yetiniyor, 100 alsa ne yapacak kim bilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı