R5 5500 RX6600 sistem almaya değer mi?

Eski toprak no diff Win alırsın :D
1680397139704.png

Gollum vs Balrog gibi bişi oldu

Evet belki arada 10FPS fark var ama bir de fiyat farkına bakın 3060 lılar 15k RX6600 lüler 11k.

Hocam Gaming gen iade gibi konularda sıkıntı çıkarıyor diye duymuştum bence tercih edilmemeli eğer bu kadar sıkıntılıysa.

RTX 2060 serisi ekran kartım var, RTX nimetlerinden tam yararlanamasamda gayet güzel bir ekran kartı. NVIDIA'nın birçok özelliği var dediğiniz gibi NVIDIA Reflex, DLSS vs. edilebiliyorsa kesinlikle NVIDIA tercih edilmeli.

3 arkadaşıma aldırdım sıkıntı yok ayrıca forumda alan birçok kişi var ve arızalı olan ürünleri değiştiriyorlar.

R5 5500 teknik özellikleri nedeniyle tercih edilen, önerilen bir işlemci değil. Bütçe arttırılamıyorsa yapacak bir şey yok. Mümkünse 5600 ya da en azından 3600 işlemci alınmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geleceğe yatırım için sistem alın 5600 al

Hocam Gaming Gen İade gibi konularda sıkıntı çıkarıyor diye duymuştum bence tercih edilmemeli eğer bu kadar sıkıntılıysa.

RTX 2060 serisi ekran kartım var, RTX nimetlerinden tam yararlanamasamda gayet güzel bir ekran kartı. NVIDIA'nın birçok özelliği var dediğiniz gibi NVIDIA Reflex, DLSS vs. Edilebiliyorsa kesinlikle NVIDIA tercih edilmeli.

RTX açmamayı tercih ediyorum, RTX 2060 1080p DLSS açıkken canavar gibi zaten...GT 1030 la RTX açtığımı düşünsene

Yeni konular

Geri
Yukarı