R5 5500, RX6600'ü besler mi?

Bugrakhan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekteki sıstemı alacağim. Tek sorum: R5 5500, RX6600'ü besler mi? Verımımde bir azalma olur mu? Oyun oynayacağım.

Tek merak ettiğim R5 5500 en düşük 2.9 k iken neden R5 5600 almadınız? Arada çok fazla değecek bir fiyat farkı var.
Tek merak ettiğim R5 5500 en düşük 2.9 k iken neden R5 5600 almadınız? Arada çok fazla değecek bir fiyat farkı var.

İtopya niye komik bir fiyat koymuş aralarına saçma ikisi arasında 600 TL gibi fiyat farkı varken 1.100 TL istiyor.

Hocam İtopya aracılığı harici sistem toplamayı denediniz mi? Ekran kartı indirimleri kovalayarak daha güzel sistem toplayabilirsiniz.

AMD Ryzen 5 5600 - 3600tl​

AMD Wraith Prism -299tl​

MSİ Mpg B550 Gamıng Carbon Wıfı - 2827tl

Crucial Ballistix 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16-1189tl​

High Power Performance Gold 750watt-1347tl​

Geri kalan parçalardan kasayı keyfine göre alabilirsin ekran kartları şu aralar indirime düşüyür forumdan bulabilirsin .

Son düzenleme:

İtopya niye komik bir fiyat koymuş aralarına saçma ikisi arasında 600 TL gibi fiyat farkı varken 1.100 TL istiyor.

Hocam İtopya aracılığı harici sistem toplamayı denediniz mi? Ekran kartı indirimleri kovalayarak daha güzel sistem toplayabilirsiniz.
Ekran kartları sistem dışı aşırı pahalı bu miningciler yüzünden daha fazlaya bile çıkabiliyor bu yüzden 4 gundur tek tek topladim ucuz olan işlemciler hep tray sistemleronda bile bu sistemle kafa kafaya geliyor burda amaclari zaten kasayi satmak komple

Ekran kartları sistem dışı aşırı pahalı bu miningciler yüzünden daha fazlaya bile çıkabiliyor bu yüzden 4 gundur tek tek topladim ucuz olan işlemciler hep tray sistemleronda bile bu sistemle kafa kafaya geliyor burda amaclari zaten kasayi satmak komple
Son dönemde olan indirimleri gördünüz mü hocam? Fiyatlar uygun konuma düşecek neredeyse.

Ekran kartları sistem dışı aşırı pahalı bu miningciler yüzünden daha fazlaya bile çıkabiliyor bu yüzden 4 gundur tek tek topladim ucuz olan işlemciler hep tray sistemleronda bile bu sistemle kafa kafaya geliyor burada amaclari zaten kasayi satmak komple.

Çok fazla kart indirimi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı