R5 5500 sistem Black Ops Cold War FPS değerleri normal mi?

İşletim sistemi
Windows 11

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
RAM
16
Ekran kartı
RTX 4060TI
Anakart
B450M
İşlemci
Ryzen 5 5500
Bana hiç normal gelmedi, sisteme göre çok az değil mi?

oyun crack, ama sorunun bu olacağını sanmıyorum.

Ekleyeyim bir de, DLSS olmadan FPS bu değerlerde, kesinlikle normal değil bu, Ghost of Tsushima'da da böyleydi.
1716485712567.png

Dosya Ekleri

• 1716485854604.png
    1716485854604.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu 1080p'de oynadığınıza emin misiniz? Darboğaz yok ancak VRAM değeri story mod oyun için biraz fazla. En az bir 2K'da oynuyormuşsunuz gibi geldi.

Hocam oyunu 1080P'de oynadığınıza emin misiniz? Darboğaz yok ancak VRAM değeri story mod oyun için biraz fazla. En az bir 2K'da oynuyormuşsunuz gibi geldi.

2K mı oluyor bu?

Hocam oyunu 1080p'de oynadığınıza emin misiniz? Darboğaz yok ancak VRAM değeri story mod oyun için biraz fazla. En az bir 2K'da oynuyormuşsunuz gibi geldi.
1716486177188.png

2K mı oluyor bu?

Oyununun korsan diye midir? Bilmiyorum ama video da Ultra ayarlarda 6.5 GB VRAM kullanıyor (sizinkinden 1 GB daha az.) ve Yaklaşık 130 FPS alıyor. Driverlarını güncelle yada oyunu tekrar indir başka bir şey diyemem. Korsan destek verilmesi yasak zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyununun korsan diye midir? Bilmiyorum ama video da Ultra ayarlarda 6.5 GB VRAM kullanıyor (sizinkinden 1 GB daha az.) Ve yaklaşık 130 FPS alıyor. Driverlarını güncelle ya da oyunu tekrar indir başka bir şey diyemem. Korsan destek verilmesi yasak zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

30 dolar üstü oyunlarda yardım ediliyor, ekran kartı güncel. Korsan kaynaklı diye düşünüyorum.

Oyununun korsan diye midir? Bilmiyorum ama video da Ultra ayarlarda 6.5 GB VRAM kullanıyor (sizinkinden 1 GB daha az.) Ve yaklaşık 130 FPS alıyor. Driverlarını güncelle ya da oyunu tekrar indir başka bir şey diyemem. Korsan destek verilmesi yasak zaten.

DLSS olmadan 20 FPS alması zaten bir sorun olduğunu gösteriyor.

DLSS olmadan 20 FPS alması zaten bir sorun olduğunu gösteriyor.
Vallahi gerçekten çok aydınlattın beni. Oyunu 1 GB daha fazla VRAM ile oynaman, oyunu korsan oynaman sorun değilmiş de 20 FPS oynaman sorun oluyor? Belki bilgisayarında yüzlerce dolar bitcoin kasılıyor, haberin yok. Neyse senin için en önemli sorun 20 FPS olması. Git bak bakalım arkada neler çalışıyor, belki o yüzden oyunun kasıyordur.

Biliyorum ekonomi kötü, biliyorum her şey pahalı ancak bu bataklığa düşme. Git itemsatış'tan 50 TL'ye CoD Cold War olan Steam hesabı al daha çok güvenilir. Ancak böyle diken üstünde kalman, bir gün tüm hesaplarının gideceği anın ihtimali de aklında bulunsun.

Vallahi gerçekten çok aydınlattın beni. Oyunu 1 GB daha fazla VRAM ile oynaman, oyunu korsan oynaman sorun değilmiş de 20 FPS oynaman sorun oluyor? Belki bilgisayarında yüzlerce dolar Bitcoin kasılıyor, haberin yok. Neyse senin için en önemli sorun 20 FPS olması. Git bak bakalım arkada neler çalışıyor, belki o yüzden oyunun kasıyordur.

Biliyorum ekonomi kötü, biliyorum her şey pahalı ancak bu bataklığa düşme. Git İtemsatış'tan 50 TL'ye CoD Cold War olan Steam hesabı al daha çok güvenilir. Ancak böyle diken üstünde kalman, bir gün tüm hesaplarının gideceği anın ihtimali de aklında bulunsun.

Yıllardır korsan kullanıyorum kusura bakmayın, bir oyuna 1500 TL gibi paralar veremem ben, düzgünce cevap vermektense iğrenç bir üslup ile yazmanız gerçekten çok komik. Daha yazmayın lütfen, iyi akşamlar.

Vallahi gerçekten çok aydınlattın beni. Oyunu 1 GB daha fazla VRAM ile oynaman, oyunu korsan oynaman sorun değilmiş de 20 FPS oynaman sorun oluyor? Belki bilgisayarında yüzlerce dolar Bitcoin kasılıyor, haberin yok. Neyse senin için en önemli sorun 20 FPS olması. Git bak bakalım arkada neler çalışıyor, belki o yüzden oyunun kasıyordur.

Biliyorum ekonomi kötü, biliyorum her şey pahalı ancak bu bataklığa düşme. Git İtemsatış'tan 50 TL'ye CoD Cold War olan Steam hesabı al daha çok güvenilir. Ancak böyle diken üstünde kalman, bir gün tüm hesaplarının gideceği anın ihtimali de aklında bulunsun.

Ki güvenilir bir kaynaktan indiriyorum, gidip oyunindirvip üzerinden yükleyecek değilim:=)

Geri
Yukarı