R5 5500 sistemde görüntü gelmiyor

UmutPerk

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı? Sistemde PSU var mı?

Onları yazma gereği duymadım ama hemen şöyle bırakayım ekran kartım 1050 Ti sonradan ekran kartını güncelleyeceğim PSU ise Corsair CX Series CX550F RGB CP-9020216-EU 550 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

BIOS güncel mi? Değilse güncellediğinizde gelir yüksek ihtimal.

Vatandan aldım anakartı sanırım güncellemeden gönderdiler.

Anakartına R5 55000 işlemciyi destekleyen BIOS Update yapmalısın. YouTube'dan videoları izlemeni öneririm.

Görüntü olmadan bunu nasıl yapacağım?

Onları yazma gereği duymadım ama hemen şöyle bırakayım ekran kartım 1050 Ti sonradan ekran kartını güncelleyeceğim PSU ise Corsair CX Series CX550F RGB CP-9020216-EU 550 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Vatandan aldım anakartı sanırım güncellemeden gönderdiler.

Görüntü olmadan bunu nasıl yapacağım?

Flashback özelliğim var sanırım ama anakartımda buton göremedim, PC'de zaten bilgisayarcıda kaldı ve BIOS güncellemesi için 400-500₺ para istediler. Biraz araştırıp sorunu çözmeye çalışacağım yardımın için teşekkür ederim.

Flashback özelliğim var sanırım ama anakartımda buton göremedim, PC'de zaten bilgisayarcıda kaldı ve BIOS güncellemesi için 400-500₺ para istediler. Biraz araştırıp sorunu çözmeye çalışacağım yardımın için teşekkür ederim.

Yarın okula dönmek zorunda olduğum için PC'yi babam alacak ve kargolatacak perşembe günü kendim yapmaya çalışacağım beceremezsem tekrar konu açarım teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı