R5 5500 sisteme hangi anakart seçilmeli?

Serkan_syk

Zeptopat
Arkadaşlar bu sistemi alacağım ama anakarta karar veremedim pek bilgimde yok acaba fiyatı düşük olanlardan hangisini seçmeliyim ?

3060 zorunlu mu hocam? Bütçe nedir? İlla bunu almak istiyorsanız B450M k-ıı yapın. Diğer türlü hiçbirinde Wi-Fi yok değmez bence. 1890 TL fazla olan hariç.

3060 zorunlu mu hocam? Bütçe nedir? İlla bunu almak istiyorsanız B450M k-ıı yapın. Diğer türlü hiçbirinde Wi-Fi yok değmez bence. 1890 TL fazla olan hariç.
Ethernet kablosu nedir biliyor musunuz? Sistemin fiyatı normal ve bileşenleri güzel. AMD istemiyorsa alabilir.

Ethernet kablosu nedir biliyor musunuz? Sistemin fiyatı normal ve bileşenleri güzel. AMD istemiyorsa alabilir.

Hocam ben illa AMD alsın demedim. Belki internetin farklı bir odada olduğu yere koyacak? Bileşenleri de kötülemedim? Neden çıkıştınız ki?

Ayrıca arkadaş pek bilgisinin olmadığını dile getirmiş. Wi-Fi olmadığını bilmeden Wi-Fi var diye alabilir.

Hocam ben illa AMD alsın demedim.
Ben de diğer Nvidia sistemlere göre fiyatının normal olduğunu belirttim.
Belki internetin farklı bir odada olduğu yere koyacak?
Benim olduğum odada internet yok, 5 metre kablo ile başka odadan geliyor. Masaüstü bir bilgisayarın her gün yeri değişmediğinden sorun olmaz.
Bileşenleri de kötülemedim?
Böyle bir şey iddia etmedim zaten.
Neden çıkıştınız ki?
500-600 TL verip bir PCI-e bağlantılı WI-FI kartı alabilir. Sırf WI-FI yok diye bir anakarta değmez demeniz saçma. Ayrıca hem B450M-K II hem de B450M Dragon'a WI-FI kartı takılmıyor, ekran kartı slotların üstüne geliyor. Takacaksa A520 anakartı almalı.

500-600 TL verip bir PCI-e bağlantılı Wi-Fi kartı alabilir. Sırf Wi-Fi yok diye bir anakarta değmez demeniz saçma. Ayrıca hem B450M-K II hem de B450M Dragon'a Wi-Fi kartı takılmıyor, ekran kartı slotların üstüne geliyor. Takacaksa A520 anakartı almalı.

Sanırım yanlış anlaşıldım. Bunlarda Wi-Fi yok normal kullanıcı için yüksek fiyatlar vermeye gerek yok manasında dedim.

Ben de diğer NVIDIA sistemlere göre fiyatının normal olduğunu belirttim.

Bende burada buna karşı bir şey söylemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı