R5 5500 sisteme RTX 3060 ekran kartı alınır mı?

Kullanabilirsiniz, bütçeniz olduğunda ilk işiniz olur onu değiştirmek. Eğer elektrik kesintileri çok yaşamiyorsanız sorun değil o 1 ay süre.

Anladım bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

Kullanabilirsiniz, bütçeniz olduğunda ilk işiniz olur onu değiştirmek. Eğer Elektrik kesintileri çok yaşamiyorsanız sorun değil o 1 ay süre.
Rtx 3050 alıp şunu almaya karar verdim gibi iyi mi bu güç?
Rampage RMP-650-80PB 650W 14cm Siyah Fan 80 Plus Bronze Aktif PFC Power Supply

Kullanabilirsiniz, bütçeniz olduğunda ilk işiniz olur onu değiştirmek. Eğer elektrik kesintileri çok yaşamiyorsanız sorun değil o 1 ay süre.

Tamam aldım RTX3060ı.

Son düzenleme:
Anladım bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

Rtx 3050 alıp şunu almaya karar verdim gibi iyi mi bu güç?
Rampage RMP-650-80PB 650W 14cm Siyah Fan 80 Plus Bronze Aktif PFC Power Supply

Tamam aldım RTX3060ı.
3050’yi sakın almayın, 3060’ı almakla iyi ettiniz. Rampage psu’da alınmaz size alınacak markaları şöyle söyliyeyim bu markalardan birinin güç kaynağınızı alabilirsiniz eğer sisteminizle uyuşuyorsa:

Alınacak markalar: FSP, Cooler Master, High Power, Corsair, ASUS, SilverStone, EVGA, Seasonic, MSI, XPG, Xigmatek, Zalman gibi…

Orta segment markalar (yine alınabilir): Bitfenix, Aerocool, Cougar gibi…

Alınmayacak markalar: Rampage, Platoon, Powerboost, Gamebooster, Atom, Frisby, Everest, Gamepower, Inca, Eyfel, Wozlo, Hadron, Turbox, Izoly, Gameforce, Gameload gibi…

Not: Bunlar aklıma gelenler, unuttuğum kaliteli, ortalama ve kötü psu markaları olabilir, bu listede yoksa almadan önce tekrar danışmanızda fayda var.
Ben Xigmatek güç kaynağı kullanıyorum sessiz ve elektrik kesintilerine rağmen tıkır tıkır çalışıyor sistemimde hiç sorun yaşatmadı ve bilgisayarımı ona çok rahat emanet edebiliyorum güveniyorum her elektrik kesintisinde bilgisayarıma zarar geldi mi diye korkmuyorum ama o alınmayacak markalardan bir güç kaynağım olsaydı aklım hep bilgisayarda kalırdı, her elektrik kesintisinde ödüm kopardı, tedirgin olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı