R5 5500 sıvı soğutma gerektirir mi?

Emrewwes

Decapat
Daha fazla  
Oyunlarda 70 boşta 50-55 derecede seyrediyor işlemcim. Yaz ayları geliyor bu dereceler çok. Artick kule tipi almayı düşünüyorum fakat sıvı soğutma sahada etkili olur yaz aylarinda. Daha iyi soğutma için sıvı soğutma düşünüyorum. Sizce gerek var mı?

Aldığın sıcaklık değerlerinde bir sakınca yok ama soğutucu almak istersen uygun fiyatlı bir kule tipi soğutucu rahatlıkla yeter.

Bütçen ve kasan nedir?
1600 Max bütçem var hocam kasam powerboost vk1900b

Aldığın sıcaklık değerlerinde bir sakınca yok ama soğutucu almak istersen uygun fiyatlı bir kule tipi soğutucu rahatlıkla yeter.

Bütçen ve kasan nedir?
GameBooster TITAN 240 Rainbow 240mm Sivi Sogutucu | ITOPYA hocam ben bunu düşünüyordum açıkcasi

Bütçen ve kasan nedir?
GameBooster TITAN 240 Rainbow 240mm Sivi Sogutucu | ITOPYA hocam ben bunu düşünüyordum açıkcasi

1600 Max bütçem var hocam kasam powerboost vk1900b

PSU'nuz Powerboost ise kasa değiştireceğinize onu değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı