R5 5500 ve GT 1030 Valorant performansı nasıldır?

Bu videodan yola çıkarsak sen bundan bir tık daha fazla FPS alırsın işlemci farkından. 1 seneyide göz önünde bulunduru

Bu videodan yola çıkarsak sen bundan bir tık daha fazla FPS alırsın işlemci farkından. 1 seneyide göz önünde bulundurursak aşağı yukarı aynı FPS alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam size teşekkürlerimi sunuyorum çok kafamı karıştırdı bazı cevap veren arkadaşlar siz aydinlattiniz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden oyun daha hafifti bu bir gerçek. İşlemci iyi okey, ekran kartı kötü. Valorant işlemci konusunda iyi. Tamam alsın alabileceği en yükske FPS'yi, ben az almasını mı isterim?
Dostum haklısın bir şey demiyorum. Arkadaş yanılıyor o kısımda zaten. Bir GTA 5 veya başka bir oyun oynamak istesem GT 1030 Ryzen 5 5500'lü sistemde değil, senin sisteminde oynamak isterim zaten. GT 1030 bir oyun kartı değil. Ben son güncellemeleri de bilmiyorum fakat oyunun grafik motorunun değiştiğini sanmıyorum öyle aman aman bir ekran kartına yüklenim olmamıştır herhalde. Tahminen arkadaş hadi 220 almasın 100 FPS kesinlikle alacaktır zaten. Valorant veya CS:GO için konuşuyorum bunu mesela veya LoL için. Sen haklısın boşver sinirlenme.

Hocam size teşekkürlerimi sunuyorum çok kafamı karıştırdı bazı cevap veren arkadaşlar siz aydinlattiniz teşekkür ederim.
Dostum sonuç olarak GT 1030 o sisteme hiç yakışmamış güzel bir kart değil. Valorant sorduğun için ona göre cevapladım evet güzel değerler alırsın en azından düşük ayarlarda. Ama diğer oyunlarda hiç beklentiye girme. Bir GTA 5 gireyim diyince bu nasıl düşük ayarlarda bile kasıyor deme mesela.

Arkadaşın attığı videodaki FPS değerleriyle senin alacağın değerler farklı olacaktır çünkü:
1)videonun açıklamasına bakarsan RAM 2x8 Dual channel yani.
2)video 1 yıllık bilmem kaç güncelleme gelmiştir oyuna (güncellemeler oyunu daha çok ağırlaştırır genellikle)

Yeni konular

Geri
Yukarı