R5 5500 ve GTX 1050 Ti sistem nasıldır?

kayaenessm

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, PcKolik sitesinde bu sistem 10k şu an. Ben ise genellikle arkadaşlarla League of Legends ve Valorant oynamak için alacak biriyim. Ayrıca güncel hikayeli oyunları da oynayan biriyim.
Düşük ayarlarda bu sistem akıcı oynatır mı onu sormak için konuyu açıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, PcKolik sitesinde bu sistem 10k şu an. Ben ise genellikle arkadaşlarla League of Legends ve Valorant oynamak için alacak biriyim. Ayrıca güncel hikayeli oyunları da oynayan biriyim.
Düşük ayarlarda bu sistem akıcı oynatır mı onu sormak için konuyu açıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İşlemci dediğin oyunlara yeter ama 1050 Ti güncel oyunları oynatır mı bilmiyorum onun hakkında pek fikrim yok.

İşlemci dediğin oyunlara yeter ama 1050 Ti güncel oyunları oynatır mı bilmiyorum onun hakkında pek fikrim yok.
Ekran kartının şuanlık ve gelecek için kötü kaçacağını düşünüyorum ama hem işlemciden hemde öyle yüksek ayar takıntım olmadığından rdr2 gow benzeri oyunları oynayabileceğimi düşünüyorum.

Hocam öncelikle istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz ama o güç kaynağı iyi değil.1050 artık eski bir kart kasa da iyi değil. Bütçe 14K gibi bir yere gelir ise iyi bir bilgisayar alınabilir ve ya 2. ele yönelebilirsiniz. Eğer bütçenin üzerine çıkamaz iseniz şu sistemin güç kaynağını 500w yaparak ileride bir ekran kartı takabilirsiniz.

Hocam öncelikle istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz ama o güç kaynağı iyi değil.1050 artık eski bir kart kasa da iyi değil. Bütçe 14K gibi bir yere gelir ise iyi bir bilgisayar alınabilir ve ya 2. ele yönelebilirsiniz. Eğer bütçenin üzerine çıkamaz iseniz şu sistemin güç kaynağını 500w yaparak ileride bir ekran kartı takabilirsiniz.
Önerileriniz için teşekkürler. Peki Ryzen 5 5600G hangi ekran kartına denk geliyor ortalama?

Önerileriniz için teşekkürler. Peki Ryzen 5 5600G hangi ekran kartına denk geliyor ortalama?

750 Ti diye dusunuyorum, APU'su; dahili grafik.

İslemci olarak 5500 gucu denilebilir.

Kötü bence ya. 1050 Ti'lik sistemi alıp ekran kartına takviye yapsam daha iyi olur sanki. Güç kaynakları hakkında fazla bilgim yok iyi midir kötü müdür bilemiyorum.

GTX 1050 eskidi. Yasli kart, dede oldu. Sakali cikti.

Ekran kartli sistem alip ekran karti degistirmek mantiksiz.

GTX 1050 eskidi. Yasli kart, dede oldu. Sakali cikti.

Ekran kartli sistem alip ekran karti degistirmek mantiksiz.
Zaten neredeyse aynı fiyata daha iyi ekran kartlı bir sistem. Burda ikisinin arasında benim attığım mantıklı bence zaten ikisine de sonradan aynı ekran kartını alıcam.

Zaten neredeyse aynı fiyata daha iyi ekran kartlı bir sistem. Burada ikisinin arasında benim attığım mantıklı bence zaten ikisine de sonradan aynı ekran kartını alacağım.

Gecen 9K GTX 1650, 12100F vardi bari onu alsaydin. Neyse...

Ben yine de onermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı