R5 5500 ve RX 6600 için anakart önerisi

AMD işletim sistemi sunan bir firma değil.
Kastınız işlemci ise:

Evet yanlış yazmışım

AMD işletim sistemi sunan bir firma değil.
Kastınız işlemci ise:

PSU seçiminde PSU iyi mi yoksa Thermaltake veya Corsair 750W fazla mı olur bir de kasa hakıkında çok bilgim yok kasa iyi mi?

Evet yanlış yazmışım

PSU seçiminde PSU iyi mi yoksa Thermaltake veya Corsair 750W fazla mı olur bir de kasa hakıkında çok bilgim yok kasa iyi mi?
500W yeterli fakat ileride yükseltme yapacaksanız PSU Thermaltake 650W yapılarak alınabilir.
Kasa mesh, hava akışı bir nebzede olsa iyi, giriş seviyesi oyuncu kasası.
Bu sistem için hayli yeterli.

Kardeş darboğaz yapmaz ama i3-12100F'li sistem daha mantıklı olur.

Intel sevmiyorum.

500W yeterli fakat ileride yükseltme yapacaksanız PSU Thermaltake 650W yapılarak alınabilir.
Kasa mesh, hava akışı bir nebzede olsa iyi, giriş seviyesi oyuncu kasası.
Bu sistem için hayli yeterli.

Hocam, son 2-3 gündür sistemi almak için düşünüyordum sonrasında satıcı hakkında çok fazla şikayet gördüm güvenilirliği nedir?

Son düzenleme:
Intel sevmiyorum.

Hocam, son 2-3 gündür sistemi almak için düşünüyordum sonrasında satıcı hakkında çok fazla şikayet gördüm güvenilirliği nedir?
Şikayetvar a bakarsanız hiçbir firmaya güvenmezsiniz.
Ben kendim burdan aldım hiçbir sorun yaşamadım,sistem çalışma günleri dahilinde 5 günde geldi.
Cuma akşamı sipariş verdiğim sistem haftaya pazartesi geldi,haftaiçi çalışıyorlar, cumartesi günleri genel olarak yoğun sipariş alan sistemleri hazırlıyorlar.

Şikayetvar'a bakarsanız hiçbir firmaya güvenmezsiniz.
Ben kendim buradan aldım hiçbir sorun yaşamadım, sistem çalışma günleri dahilinde 5 günde geldi.
Cuma akşamı sipariş verdiğim sistem haftaya pazartesi geldi, hafta içi çalışıyorlar, cumartesi günleri genel olarak yoğun sipariş alan sistemleri hazırlıyorlar.

Haklısınız hocam ancak bozuk veya hasarlı sistem geldiğinde uğraştırıyorlarsa insanları bu bir tık güvensizlik oluşturur sonuçta verilenler para ve kolay kazanılmıyor.

Haklısınız hocam ancak bozuk veya hasarlı sistem geldiğinde uğraştırıyorlarsa insanları bu bir tık güvensizlik oluşturur sonuçta verilenler para ve kolay kazanılmıyor.
Technopat da konu açan arkadaştan bahsediyorsanız o eski bir olay ve sonradan Gaming Gen ilgilenmişti diye hatırlıyorum.
Ne zamandır kargo dışında Gaming Gen de sorun yaşayan görmedim,ben de gayet memnun kaldım,ne bir çizik ne de olmaması gereken bir durum.

Technopat da konu açan arkadaştan bahsediyorsanız o eski bir olay ve sonradan Gaming Gen ilgilenmişti diye hatırlıyorum.
Ne zamandır kargo dışında Gaming Gen de sorun yaşayan görmedim, ben de gayet memnun kaldım, ne bir çizik ne de olmaması gereken bir durum.

Peki hocam kullandığınız sistemin linkini atar mısınız bir de sistemden memnun musunuz Intel'ler ısınıyor bildiğim kadarıyla

Peki hocam kullandığınız sistemin linkini atar mısınız bir de sistemden memnun musunuz Intel'ler ısınıyor bildiğim kadarıyla
AMD ısınıyor, Intel patlıyor vs. hep kulaktan dolma,milattan kalma önyargılar.
Şuan kullandığım sistem satışta fakat parçalar farklı,benim aldığım buna benzer :
12100F ısınan bir işlemci değil,stok fan hayli hayli yetiyor.

AMD ısınıyor, Intel patlıyor vs. hep kulaktan dolma, milattan kalma ön yargılar.
Şu an kullandığım sistem satışta fakat parçalar farklı, benim aldığım buna benzer:
12100F ısınan bir işlemci değil, stok fan hayli hayli yetiyor.

Peki oyun performansından memnun musunuz hangi oyunları oynuyorsunuz?

Geri
Yukarı