R5 5600 75 derecede çalışırken oda ısınıyor

zinggcrs

Centipat
Daha fazla  
İşlemcim Ryzen 5 5600 ekran kartım ASUS 3060 Ti kasam da mesh paneller var 3 önde 1 arkada olmak üzere 4 fan var. İşlemcim boşta 45-50 yük altında maksimum 75 dereceyi görüyor. Sorun olan kısım odayı ısıtıması masada yer olmadığı için altta duruyor bazen kapıda kapalı oluyor. Arkadaşlarım 70 derecede sıcaklamıyor bu benim kasam ile ilgilimi bilemedim kasa parça takma sökme fan ayarları işlerini pek bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Hocam bütçe 500-700 stok fanı çıkartırken termal macun miktarı azalır diye korkuyorum herhangi bir sorun olurmu?
Hocam 500-700 arası çok bir seçeneğimiz olmayabilir fanı çıkarttığınızda çok fazla bir miktarı çıkmaz yine de işinizi görecektir kalan kısım zaten eğer dediğiniz gibi 1.5 ay önce alındıysa bile fazla bile vardır.

Hocam biraz baktım fakat 500-700TL arasında düzgün bulamadım eğer bulan varsa yazarsa çok iyi olur.

Hocam 500-700 arası çok bir seçeneğimiz olmayabilir fanı çıkarttığınızda çok fazla bir miktarı çıkmaz yine de işinizi görecektir kalan kısım zaten eğer dediğiniz gibi 1.5 ay önce alındıysa bile fazla bile vardır.

Hocam biraz baktım fakat 500-700TL arasında düzgün bulamadım eğer bulan varsa yazarsa çok iyi olur.
Hocam ben pubg oynuyorum 75 dereceyi görüyor kule tipi fana geçiş yaparsam ne kadara düşer tahminen odanın ısınmasınada bir etkisi olurmu?

Hocam yüksek ihtimal 60 üstünü kolay kolay görmezsiniz.
Hocam 500-700 arası güzel fan varmı araştırmanız mümkünmü bu olay kafama epey takılıyor bu aralar

Hocam yüksek ihtimal 60 üstünü kolay kolay görmezsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videodaki işlemleri yapsam fark edermi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı