R5 5600 arkada oyun açıkken kasıyor

foggless

Hectopat
RAM
2x8 Crucial Ballistix 3000Mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston 500 GB M.2 SSD Western Digital 1TB HDD
Ekran kartı
MSI AMD RX 590 ARMOR 8G
Anakart
MSI B450M PRO-VDH Plus
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
Selam,

Son zamanlarda sıkça yaşadığım bir durum bu ve cidden canımı sıkmaya başladı. Herhangi bir oyun açıkken arka planda tarayıcı açıksa tarayıcı yoksa başka bir pencerede ne varsa inanılmaz kasma yaşıyorum. Bu oynadığım oyunların ara sahnelerinde de yaşanıyor. Sistemimi de belirttim. Kullanımları da takip ettiğimde anormal bir durum göremedim.

Sıkça AMD ekran kartı sürücüsünde de zaman aşımı hatası alıyorum ve oyun kapanıyor. Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum şimdiden teşekkürler.

Selam,

Son zamanlarda sıkça yaşadığım bir durum bu ve cidden canımı sıkmaya başladı. Herhangi bir oyun açıkken arka planda tarayıcı açıksa tarayıcı yoksa başka bir pencerede ne varsa inanılmaz kasma yaşıyorum. Bu oynadığım oyunların ara sahnelerinde de yaşanıyor. Sistemimi de belirttim. Kullanımları da takip ettiğimde anormal bir durum göremedim.

Sıkça AMD ekran kartı sürücüsünde de zaman aşımı hatası alıyorum ve oyun kapanıyor. Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum şimdiden teşekkürler.

Hangi oyunları oynuyorsunuz; kasmayla beraber stuttering oluyor mu?

Hangi oyunları oynuyorsunuz; kasmayla beraber stuttering oluyor mu?
Efendim hangi oyun sistem özelliklerinizden dolayı kasıyordur buyuk ihtimalle.
En basitinden TFT, EA FC 24 ya da HOI4 oyunlarında arka planda hiçbir şey yapamıyorum önceden bir sıkıntı yoktu son 1-2 aydır böyle olmaya başladı.

En basitinden TFT, EA FC 24 ya da HOI4 oyunlarında arka planda hiçbir şey yapamıyorum önceden bir sıkıntı yoktu son 1-2 aydır böyle olmaya başladı.
Pencereyi sağa sola kaydırırken bile donma yaşıyorum.

Son düzenleme:
Korsan yazılım kullanıyor musunuz; hangi ekran kartı sürücünü kullanıyorsunuz şuan?
Hayır oldukça uzak durmaya çalışıyorum korsan yazılımlardan.

1712164597787.png

Hayır oldukça uzak durmaya çalışıyorum korsan yazılımlardan.

1712164597787.png
Ctrl+ shift + windows + B yapmadan adam akıllı hiçbir şey düzelmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı