R5 5600 için Id-Coolıng SE-214-XT Argb alınır mı?

Hocam ben de bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım SE 224-XT aradaki fiyat farkına değer mi? İşlemcim 5600.
Bütçenizi zorlayacak ise 224 yerine 214 XT alabilirsiniz. Fakat bütçeniz var ise 224 XT almanız daha iyi olur.

Düz RGB'nin rengini değiştiremiyorsunuz hocam. O yüzden ARGB almak istedim ben canım sıkılınca renk değiştiriyorum.

Haklısınız hocam. Yapacak bir şey yok Hepsiburada'daki satıcının da bahsettiğiniz siteyle aynı olduğunu fark etmedim.

Anakartımda RGB girişide yok ARGB girişide yok. Yani ben sadece CPU fan kablosunu anakarta taksam renklerini değiştirmem önemli değil gökkuşağı şeklinde yanar mı ARGB kablosunu takmasak?

Hocam çok yeterli bir soğutucu SE234XT aldım ben çok memnun etti beni ve Ryzen 5 7600X için diyorum bunu.

Teşekkürler hocam ben de sipariş verdim şimdi.

Beyler bu soğutucuya (SE 224-XT) ikinci bir fan takmayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz, rbg ve arbg olmazsa sevinirim renkten hoşlanmıyorum.

Son düzenleme:
Evet hocam. Kasanın sesi geliyor sadece. Soğutucudan ekstra bir ses yok.
Aynı ürüne sahibim. Rastgele yanıyor, değişmiyor.
Ürünü almak istiyorum da bir şey sormak istiyorum. Anakartım argbyi desteklemiyor. Fakat kasamın 3 pinli argb fan kontrülcüsü var. İşlemci soğutucudan gelen 3 pinli argb kablosunu fan kontrolcüsüne taksam ışıkları yanar mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı