R5 5600 için sıvı soğutma tavsiyesi

Attığımız kule tipi soğutucu gayet yeterli ancak illa sıvı soğutma diyorsanız önereyim kasanızın modelini söyler misiniz.

Ayrıca yeni alacaksanız işlemci yerine AM5 sistem almanız daha mantıklı.

Attığımız kule tipi soğutucu gayet yeterli ancak illa sıvı soğutma diyorsanız önereyim kasanızın modelini söyler misiniz.

Ayrıca yeni alacaksanız işlemci yerine AM5 sistem almanız daha mantıklı.

Lian Li Lancool 205 Mesh RGB MidTower ATX Bilgisayar Kasası​

am5 sistem için şuan uygun durumda değiim işlemci anakart vs

Sıvı soğutmaya gerek yok o işlemci için. İlla sıvı soğutma gerekli mi?
Yayıncıyım yayında yapmaktayım ve bilgisayarım neredeyse hiç kapanmaz o yüzden sıvı soğutma istiyorum ve r7 5700x e geçmeyi düşünüyorum da

Lian Li Lancool 205 Mesh RGB MidTower ATX Bilgisayar Kasası​

am5 sistem için şuan uygun durumda değiim işlemci anakart vs
Soğutma hususunda çok başarılı bir kasa. Tercihiniz güzel olmuş.

AM5 sisteme geçişe biraz daha var. Kısa zamanda geçmek hala mantıklı değil bence. Belki 1-2 seneye artık geçişler başlar. O zaman düşünülebilir.

Kaliteli bir sıvı soğutma ile geçiceğiniz her işlemciyi rahat soğutabilirsiniz.

AM5 sisteme geçişe biraz daha var. Kısa zamanda geçmek hala mantıklı değil bence. Belki 1-2 seneye artık geçişler başlar. O zaman düşünülebilir.

önerin varmı sıvı soğutma f/p

sıvı soğutma yerine , daha uygun fiyat ile daha iyi hava soğutucular mevcut .
Görsellik arıyorsanız bir şey diyemem.
Yayıncıyım yayında yapmaktayım ve bilgisayarım neredeyse hiç kapanmaz o yüzden sıvı soğutma istiyorum ve r7 5700x e geçmeyi düşünüyorum

O işlemciye sıvı soğutma gereksiz ben 5500 da king modelini kullanıyorum AIDA 64 testinde 68 derece Thermalright Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
Yayıncıyım yayında yapmaktayım ve bilgisayarım neredeyse hiç kapanmaz o yüzden sıvı soğutma istiyorum ve r7 5700x e geçmeyi düşünüyorum

Bütçe olarak ne kadar düşünüyorsunuz

Pardon en başta 3.5k demişsiniz. Kaçırmışım.

Siz 360mm istemişsiniz ama kasanızın deteklediği en fazla 280mm sıvı soğutucu. Bu yüzden size önereceğim soğutucularda ya 240mm lik olacaklar yada 280mm lik

Son düzenleme:

evet doğru onu gözden kaçırmışım

Buna bakabilirsin ama Lian Li nin fanları hakkında bir bilgim yok sadece marka olarak kaliteli işler yaptıkları için önerdim.

Cooler Master hem fan olarak hemde kalite olarak da iyi diyebilirim. Zaten attığım sitede ki yorumlarda kendini baya belli ediyor. Önermem deki sebep marka ve kalite olarak başarılı işler yapan firmadır. Ben kendim hiç kullanmadım ama kasa fanı olarak almayı düşündüğüm bir marka. Normal kasa fanını alırken sadece bazı yorumlarda fan ses yapıyor kronik arıza var diye gördüğüm için Asus tarafına yöneldim. Ama fiyat olarak kaliteli üründür. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa onlar sana daha iyi yardımcı olacaklardır. Ben sadece bu fiyat bandında alırsan seni üzme ihtimali düşük ürünleri verdim. Karar artık sana kalmış.

Coolermaster almayın bu paraları hak etmeyen bir soğutucu. Aynı soğutucuyu kullanıyorum pompa ve fan sesi yüksek olmasıyla birlikte benzer bütçedeki diğer soğutuculardan performans olarak düşük.

Bütçe çıkarsa kesinlikle bu alınır.

Bütçe çıkmazsa bu alınır. DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kasanızın radyatör desteği 280mm Attığım Arctic soğutucu gayet iyi onu alabilirsiniz bütçe çıkarsa.

Coolermaster almayın bu paraları hak etmeyen bir soğutucu. Aynı soğutucuyu kullanıyorum pompa ve fan sesi yüksek olmasıyla birlikte benzer bütçedeki diğer soğutuculardan performans olarak düşük.

Bütçe çıkarsa kesinlikle bu alınır.

Bütçe çıkmazsa bu alınır. DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kasanızın radyatör desteği 280mm Attığım Arctic soğutucu gayet iyi onu alabilirsiniz bütçe çıkarsa.
bi bakayım saol

Önerin var mı sıvı soğutma F/P

Yayıncıyım yayında yapmaktayım ve bilgisayarım neredeyse hiç kapanmaz o yüzden sıvı soğutma istiyorum ve R7 5700X e geçmeyi düşünüyorum.

Yayıncıyım yayında yapmaktayım ve bilgisayarım neredeyse hiç kapanmaz o yüzden sıvı soğutma istiyorum ve R7 5700X e geçmeyi düşünüyorum.

5700X için DeepCool LE500 mars.

Yeni konular

Geri
Yukarı