R5 5600 için sıvı soğutucu önerisi

Daha fazla  
Sıvı soğutucu istiyorum Valorant'ta stok fanla birlikte FPS kısıtlamasını kapatırsam 90'lı derecelere rahat çıkıyor. The Finals'de ise 97 derece gördüm. Çözüm olarak sıvı soğutucu almayı istiyorum. Bütçe maksimum 2 3K. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sıvı soğutucu istiyorum Valorant'ta stok fanla birlikte FPS kısıtlamasını kapatırsam 90'lı derecelere rahat çıkıyor. The Finals'de ise 97 derece gördüm. Çözüm olarak sıvı soğutucu almayı istiyorum. Bütçe maksimum 2 3K. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

5600 ve 5600x için sıvı soğutma gereksiz bir harcamadır. Aşağıda paylaştığım soğutucular çok rahat soğutacaktır işlemcinizi.

5600 ve 5600X için sıvı soğutma gereksiz bir harcamadır. Aşağıda paylaştığım soğutucular çok rahat soğutacaktır işlemcinizi.

Kule tipi soğutucu almaktansa ileride belki işlemcimi yükseltirim diye düşünerek sıvı soğutucu almak istiyorum.

5600'e sıvı soğutucuya gerek yok. Stok fan ile sıkıntı yaratıyor, SE-214-XT ayarında bir fan alabilirsiniz. Bende 5600 ile kullanıyorum, stok fan çok sıkıntılı.

Stok fan kadar lanet bir şey yok normal 200FPS sabit Minecraft oynarken bile 80 derecelere çıkıyor. Yanacak diye korkuyorum :D

Kule tipi soğutucu almaktansa ileride belki işlemcimi yükseltirim diye düşünerek sıvı soğutucu almak istiyorum.
Hiçbir AMD işlemciye sıvı soğutma gerekmiyor abartı işler yapmıyorsanız. Intel çöplerine de bulaşılmaz.

Hiçbir AMD işlemciye sıvı soğutma gerekmiyor abartı işler yapmıyorsanız. Intel çöplerine de bulaşılmaz.

Açıkçası hem görüntü olarak daha hoş gözüküyor sıvı soğutucu bir tercih sebebim de o aslında.

Veya
Düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir?

DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

360mm kasama pek sığmaz sanırım Zalman N5TF kullanıyorum.

Açıkçası hem görüntü olarak daha hoş gözüküyor sıvı soğutucu bir tercih sebebim de o aslında.

Veya
Düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir?

360mm kasama pek sığmaz sanırım Zalman N5TF kullanıyorum.
240mm tercih edin.

Geri
Yukarı