R5 5600 için sıvı soğutucu önerisi

Rynesquik

Decipat
Ryzen 5 5600 kullanıyorum. Aslında sıcaklık değerlerim gayet iyi ama görüntü olarak stok soğutucu kötü duruyor. Bu yüzden sıvı soğutmaya geçmek istiyorum. Var mı önerdiğiniz bir şeyler? Bir de arkadaşımda görmüştüm bir tane üstüne GIF falanda koyuyordu var mı o tarz bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gördüğüm en iyi öneri aşırıda iyi duruyor tavsiye ederim. Bütçeniz yoksa Rampage CHILY-120 72 CFM1800RPM 12cm 2 ARGB Su Soğutmalı Fanlı İşlemci Soğutucu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Rampage CHILY-120 72 CFM1800RPM 12cm 2 ARGB Su Soğutmalı Fanlı İşlemci Soğutucu en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu da alabilirsiniz ama kendini anca soğutuyor.

Bunların piyasa fiyatını bilmiyordum da 15.600 TL ne be 10klik sıvı soğutma bile tüm işlemciler için iş görür.

Bunu alacağıma DeepCool'un 240'lik sıvı soğutmasini alırım hem kaliteli marka.

Ryzen 5 5600 kullanıyorum. Aslında sıcaklık değerlerim gayet iyi ama görüntü olarak stok soğutucu kötü duruyor. Bu yüzden sıvı soğutmaya geçmek istiyorum. Var mı önerdiğiniz bir şeyler? Bir de arkadaşımda görmüştüm bir tane üstüne GIF falanda koyuyordu var mı o tarz bir şey?

O işlemciye sıvı soğutucu almak mantıklı değil DeepCool AG400 Gammaxx kule tipi var bende 60 dereceyi görmüyor undervolt ile.

Ucuz olsun dersen bunlarda seni gayet goturur.
Ama illa sivi sogutma alacağım dersen yapacak bir şey yok.

O işlemciye sıvı soğutucu almak mantıklı değil DeepCool AG400 Gammaxx kule tipi var bende 60 dereceyi görmüyor undervolt ile.

UV yapmaya gerek yok.

Ucuz olsun dersen bunlarda seni gayet goturur.
Ama illa sivi sogutma alacağım dersen yapacak bir şey yok.

UV yapmaya gerek yok.

Hocam sıvı soğutma arıyorum.

Başta dediğim gibi normal stok soğutucuda işimi fazlasıyla görüyor ama kasam renksiz biraz aydınlatmak istiyorum.

Peki sizce bu nasıldır.

Hocam onlara gerek yok Gaming.Gen.TR'den Thermalright assasin king, peerless assasin veya frost commdender alabilirsin ki frost commender beni normal hızda 4.8 overclockta boşta 38 derecede tutuyordu(artık olmuyor anakart RPM kontrolcusu yandı) ama overclock yapmayacaksan assasin king bile yeter peerless 1700 TL uygunken kaçırma.

Geri
Yukarı