R5 5600 için soğutucu önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendime bir adet Ryzen 5 5600 tray işlemci sipariş ettim. Soğutucu fan olarak önerinizi bekliyorum.

Kullandığım kasa: Deep Cool Tesseract siyah camsız versiyon.

Kasa içindeki hava akışı çok iyi değil gibi geliyor bana mevcut işlemciyle değerler stok fanda 72 73 derecelerde.

Merhaba arkadaşlar. Kendime bir adet Ryzen 5 5600 tray işlemci sipariş ettim. Soğutucu fan olarak önerinizi bekliyorum.

Kullandığım kasa: Deep Cool Tesseract siyah camsız versiyon.

Kasa içindeki hava akışı çok iyi değil gibi geliyor bana mevcut işlemciyle değerler stok fanda 72 73 derecelerde.
Performax perfan 120h diye bir fan var SE 224 Xt ARGB' nin logo basılmış hali. Şuan alabileceğin en iyi seçenek bence bu.

90 dereceye kadar çıkıyor. Tüm oyunlarda bu dediğin değerlerde olması imkansız.
Hocam ben mevcut 5500 için konuşuyordum, 5600 henüz takmadım kasaya, belirtmemişim mesajı yazarken kusur bakmayın. 5500 yük altında 72 73 arası geziyor stock fan ile.

SE-224 XT, SE-214 XT ve Perfomax Perfan 120H öneririm.

Bu 3 lü arasından tercihiniz hangisi olur acaba ?

Kullandığım kasa: Deep cool tesseract siyah camsız versiyon.

Hocam 250-300 TL'lik bir kule soğutma al yeter.

Hocam ben mevcut 5500 için konuşuyordum, 5600 henüz takmadım kasaya, belirtmemişim mesajı yazarken kusur bakmayın. 5500 yük altında 72 73 arası geziyor stock fan ile.

Bu 3 lü arasından tercihiniz hangisi olur acaba ?
Performax varken diğer ikisi fiyat olarak saçma. Performax olarak değil de SE 224 Xt almışsınız gibi düşünün çünkü aynısı.

Bizzat kendim i7 11700 ile kullanmıştım ve memnundum.

@ESY Sesi nasıl Performax modelinin? Maksimum ne kadar gördün? Ben de yakın zamanda alacağım.
SE 224 Xt ile aynı. Hiç sesini duymadım desem yanlış olmaz. Gayet sessiz ve max 65 derece gördüğüm bir soğutucu. Üzerindeki fan olsun yani herşey direk aynı. Muhtemelen ID-Cooling ile anlaşmalı olarak urettiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı