R5 5600 için termal macun önerisi

qwertyklave35

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Ryzen 5 5600 işlemcim için termal macun önerisi alabilir miyim?

Rampage söylemiştim ancak kötü dedi herkes iade ettim, o yüzden. 2 tane macun arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim veya başka bu fiyatlarda öneriniz varsa önerebilirseniz memnun olurum.

1- Arctic MX-4
2-Cooler Master HTK-002

Herkese merhaba, Ryzen 5 5600 işlemcim için termal macun önerisi alabilir miyim?

Rampage söylemiştim ancak kötü dedi herkes iade ettim, o yüzden. 2 tane macun arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim veya başka bu fiyatlarda öneriniz varsa önerebilirseniz memnun olurum.

1- Arctic MX-4
2-Cooler Master HTK-002
MX-4 daha iyi. Diğer model de kağıt üzürinde pek kötü değil gibi ancak kendi deneyimime göre etkisini biraz çabuk yitiriyor.

Hocam bunun daha iyi olduğuna eminseniz bundan alayım , adını ilk defa duyuyorum
Adını ilk defa duymanız çok normal. Evet eminim. Bu fiyata daha iyisi yok. Ve dediğim gibi MX-4'ten falan daha iyi.

Yorumlara bakarak alacaksanız burada konu açmanız pek manidar olmuş(!).
Hayır tabii ki yorumlara bakarak almayacağım ancak, çok iyi diye önerdiğiniz macunun 100 adet yorumu var 4 yıldız 😂 , benim attığım macunlarda binlerce yorum var ve 5 yıldız bunu söylemek istedim adını hiç duymadığım için yani yanlış anladınız

Hayır tabii ki yorumlara bakarak almayacağım ancak, çok iyi diye önerdiğiniz macunun 100 adet yorumu var 4 yıldız 😂 , benim attığım macunlarda binlerce yorum var ve 5 yıldız bunu söylemek istedim adını hiç duymadığım için yani yanlış anladınız
Doğrudur. Ülkemizde pek bilinmediği için marka olarak geçmez. MX-4 şişirilmiş bir macundur. Marka takıntısı olan bir ülkede bunu olması çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı