R5 5600 için termal macun önerisi

GD900 alın geçin. Biraz daha bütçeniz varsa SYY-157'de güzeldir.
Kullanıyor musunuz bu macunu aktif olarak? Kullanıyorsanız işlemciniz nedir? Çoklu çekirdek test sonuçlarını paylaşır mısınız?

Doğrudur. Ülkemizde pek bilinmediği için marka olarak geçmez. MX-4 şişirilmiş bir macundur. Marka takıntısı olan bir ülkede bunu olması çok normal.
Termal değeri Thermal Grizzly Kyranut'tan bile daha iyi, bende daha ilk defa gördüm. Macunun değerleri güzel ancak uzun süre kullanım sonrası nasıl ?

Senelerce Thermal Grizzly kullandım ve çok memnunum ama bu ürünün termal iletkenliği fiyatına göre gerçek olmayacak kadar iyi.

Kullanıyor musunuz bu macunu aktif olarak? Kullanıyorsanız işlemciniz nedir? Çoklu çekirdek test sonuçlarını paylaşır mısınız?
GD900.png

Termal değeri Thermal Grizzly Kyranut'tan bile daha iyi, bende daha ilk defa gördüm. Macunun değerleri güzel ancak uzun süre kullanım sonrası nasıl ?

Senelerce Thermal Grizzly kullandım ve çok memnunum ama bu ürünün termal iletkenliği fiyatına göre gerçek olmayacak kadar iyi.
Maalesef çok uzun süre kullanma imkanım olmadı, yakın zamanda işlemcimi değiştirdim. Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım ama. Fiyatını göz önünde bulunduracak olursak macunun ömrü 2 yıl olsa bile hâlâ çok iyi.

Soğutucunuz nedir?

Diğerini bilmiyorum ama Cooler Master HTK-002 termal macunu 1 hafta önce Ryzen 5 5500 işlemciye çarpı şeklinde uyguladım ve gayet iyi. İşlemci boşta 32 dereceyi geçmiyor. Soğutucu olarak Snowman t6 ultra kullanıyorum.

Maalesef çok uzun süre kullanma imkanım olmadı, yakın zamanda işlemcimi değiştirdim. Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım ama. Fiyatını göz önünde bulunduracak olursak macunun ömrü 2 yıl olsa bile hâlâ çok iyi.

Soğutucunuz nedir?
Hocam dediğiniz macunu aldım bu arada, kargoya verildi :D siz kullanıyorsanız değerleri paylaşabilir misiniz acaba ?

Geri
Yukarı