R5 5600 kule tipi işlemci soğutucu tavsiyesi

Hocam bu nasıl kullanılıyor ki?

Satayı bağlıyoruz okey geri kalandan biri kumanda sanırım. diğer kablolar ney?
Arkayı sata ile bağlıyorsunuz. Fanın ARGB kablosunu kontrolcu ile. Hocam bende nefret ediyorum ama cidden kolay bir problemi yok.

Hocam outlet olarak aldım stok bitmişti. Aa stokta varmış koşun hocam. Ama size bir şey demeliyim. Paketin içinden bana 3pin erkek göndermemişlerdi. Ayrı almanız gerek.

Cumali hocam aynısından satın aldım kargoyla geldi. Bende de erkek çıkmadı. Diğer erkek parçayı nereden almıştınız?

Cumali hocam aynısından satın aldım kargoyla geldi. Bende de erkek çıkmadı. Diğer erkek parçayı nereden almıştınız?
Hocam tekli olarak o pin satılmıyor, ben çoklu olarak bu satıcıdan aldım. Fakat stok bitmiş.

İsterseniz ben size satayım diyeceğim, ama forumda satmak yasak. İsterseniz ben forumda satış konusu açayım?

16860467665361425449522225249153.jpg

Son düzenleme:
Evet hocam fan ile kumandaya bağlamanız için 3 pin ARGB iğne ucu lazım onun ile bağlayabilirsiniz. Bir fotoğraf atma şansınız var mı? O parçanın eksik olduğundan emin olalım.
Kargodan çıkan ürünler bunlar hocam. Dediğiniz gibi 3 pin erkek argb iğne ucu eksik.

Dosya Ekleri

• 20230606_133025.jpg
    20230606_133025.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 5
Kargodan çıkan ürünler bunlar hocam. Dediğiniz gibi 3 pin erkek argb iğne ucu eksik.
Hocam en alttaki iki uçlu kablo ile işiniz yok. Yukarıdaki kabloyu taktığınızda, kumanda ile fanın kablosu ile bağlamanız için 3 pin erkek argb iğne ucu eksik. İsterseniz ben forumda satış konusu açayım olur mu?

Geri
Yukarı