R5 5600 RTX 3060 Call of Duty Black Ops 3 düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

furkanozsoy22

Decapat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 8x2 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Kioxia 500 GB M2 SSD
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
Asus B450MK II
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba, uzun bir süre önce Call of Duty Black Ops 3 almıştım ve eski bilgisayarımda oynuyordum. Yeni bir bilgisayara geçtim ve ilk yüklediğim oyun Call of Duty Black Ops 3 oldu. Yükledim ve uzun bir süre oynadım bir sorun çıkmadı. Fakat multiplayerı birsüre saldım ve zombie mod oynadım. Uzun bir zaman sonra tekrar multiplayer geçeyim dedim ve oyun içi FPS 50-60-70'lerde. Ben önceden aynı grafik ayarlarında 200FPS sabit oynuyordum. Sorun olduğunu düşünüp oyunu sildim ve tekrar indirdim. İndirdim fakat aynı sorun hala devam ediyor. Zombie modunda ve hikaye modunda bir problem yok sadece multiplayer da bu sorun var. Nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Hocam güç ayarlarını kontrol eder misiniz AMD güç tasarrufuna almış olabilir. Ryzen Master yükledikten sonra yapıyor bunu.

Merhaba kontrol ettim fakat zaten NVIDIA kullanıcısıyım ve her şey perfornmans modunda. PC optimize halde. Her oyun minimum 200 FPS.

İşlemciniz AMD hocam Ryzen Master'da güç moduna saçma bir mod ekliyor Ryzen balanced falan o yapıyor oda performansı etkiliyor.

1674771701006.png

Burayı bir kontrol edin hocam.

Hocam burada ya bitsum high prefonmans ya da yüksek performans seçiyorum. Fakat yine olmuyor. Sadece bu oyunda oluyor.

Bir çözümü var mı? Sildim yükledim Config ayarları yaptım hala aynı. Grafikleri düşürsemde arttırsam da aynı FPS değerleri geliyor.

RTX 3080 kullanıyorum bende de aynı sorun mevcut çözümünü bulabildiniz mi acaba oyun ayarlarını Low da yapsam high da yapsam aynı FPS veriyor V-Sync off ve FPS limit sınırsız 250 olmasına rağmen...

Yeni konular

Geri
Yukarı