R5 5600 - RTX 3060 Ti sistem alınır mı?

Hocam GameGaraj markası güvenilir. Şu anda kullandığınız forumun sahipleri bile onlardan sistem toplayıp videolarını çekip satmalarına bir nebzede olsun katkıda bulunmuşlardır. Sorunuza gelirsek ben hazır sistem önerebilirim, toplamalarda aman aman bir bilgiye sahip değilim. Bu konuyu @messinicocugu yanıtlayabilir.

Tavsiyeye açığım hocam ama ekran kartına işlemciye yüklenip diğerlerini dandik almak istemiyorum ve GameGaraj inanın hiç içime sinmiyor oradan almak istemiyorum.

Hocam INNO 3D'nin satışını bulmak bile zor YouTube'da da incelemesi yok.

1651003952912.png

Son düzenleme:
23900TL tutuyor.

Eki Görüntüle 1371300

Hocam soğutması sıkıntılı ve dediğim gibi çok piyasası yok TR'de güvenemedim hocam hazır sistemlerde buna göre çok pahalı karşıma hazır uygun bir sistem çıkmadıkça toplamayı deneyeceğim sistem tavsiyesi iyi olur başka ama.
23900TL tutuyor.

Hocam 3070 Ti fazla geliyor ve anakart çok dandik geldi biraz 3070.
Li sistem önerebilir misiniz anakartı güzel önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam soğutması sıkıntılı ve dediğim gibi çok piyasası yok TR'de güvenemedim hocam hazır sistemlerde buna göre çok pahalı karşıma hazır uygun bir sistem çıkmadıkça toplamayı deneyeceğim sistem tavsiyesi iyi olur başka ama.

İnno 3D dandik bir marka değil.

@messinicocugu

Anakart dandik değil aslında hocam 5600x'e bile yeten bir anakart ama 3070'e düşürürsen illa bunları alabilirsin:

Hocam INNO ekran kartlarına bulaşma.

Nedenmiş o?

Hocam piyasanın çok altında ve ekran kartı sadece GameGaraj'da var sıkıntı çıkacağını düşündüğümden istemiyorum toplama olarak aynıya gelecekse tavsiyede bulunabilir misiniz çünkü ben her bileşeni dengeli seçtiğimde 23 k ya geliyor 3060 Ti'lı sistem 3070'li toplayabilir misiniz?

Hocam kusura bakmayın ama siz kafanıza koymuşsunuz GameGaraj'dan almamaya sizin seçiminiz bildiğim kadarıyla onlar yurt dışından parça aldıkları için sistemler ucuz oluyor.

Nedenmiş o?

Hocam kusura bakmayın ama siz kafanıza koymuşsunuz GameGaraj'dan almamaya sizin seçiminiz bildiğim kadarıyla onlar yurt dışından parça aldıkları için sistemler ucuz oluyor.

Konu GameGaraj değil hocam ben daha önce bu ekran kartını kullandım başım ağrıdı çok sadece yaşadığım durumu dile getiriyorum. GameGaraj'dan alsın ASUS alsın kafası rahat olsun
ASUS ile aynı diyenden şüphe duyarım ben.

Geri
Yukarı