R5 5600 & RTX3060 sistem için 21.500 TL fazla mıdır?

Ekstra olarak ssd zaten alacağım hocam suanlık 512 idare ediyor. Alacağım zaman tavsiyenizi dinleyeceğim.
Zaten aldığınızı bilmiyordum hocam, ssd olarak 200 lira fark ile 980 vardı. Almadan önce onu seçin diyecektimde almışsınız zaten.

Hocam 11 yıllık bir laptop kullanıcısı olarak ilk kasam. Biraz tecrubesizim. Bu saatten sonra deneyim oldu.
Olsun hocam. Madem almışsınız iyi sistem, bu fiyatta 4060 ve 5600 bulmak zor. Kasayı güvene almak için akım koruyucu muydu neydi ondan alıp prize takabilirsiniz. Psuya ani yüklenip patlamasını engelliyor.

Zaten aldığınızı bilmiyordum hocam, ssd olarak 200 lira fark ile 980 vardı. Almadan önce onu seçin diyecektimde almışsınız zaten.
O kadarda araştırmıştım oysaki demekki bilgide lazımmış. En azindan tecrube oldu diyip avutuyorum kendimi. Peki hocam almaz olaydin denilecek bir sistemmi olmuş?

Olsun hocam. Madem almışsınız iyi sistem, bu fiyatta 4060 ve 5600 bulmak zor. Kasayı güvene almak için akım koruyucu muydu neydi ondan alıp prize takabilirsiniz. Psuya ani yüklenip patlamasını engelliyor.
Termal korumali priz alacağım zaten hocam. Daha eklenecek şeyler var mesala bir işlemci soğutucuya ihtiyacim var.

Tam olarak bunu düşünüyodum hocam. Herkes önerdi sizinde önermenizle artık alabilirim.
Macun olarak bunu öneririm.

Zaten alalı 2 hafta oldu hocam sistemden memnumum sadece sordum. 4060 la Tİ arasinda aman aman fark yok diye biliyorum. Zaten ozellestirsem benimkiyle neredeyse ayni fiyata gelir.
Aman aman bir farktan kastınız %50 yok ama %15-25 farkta azımsanacak bir fark değil.

Neyse hayırlı olsun yapacak bir şey yok artık zaten boşa dert etmeyin sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı