R5 5600 RX 6700 XT sisteme parça önerisi

@Yigithan Yildirim O siteyi biliyorum, daha ucuza biliyorum nerede var. Para puan geçerli olan yerden almam gerek.

Bu ID Cooling 214 XT ile kasa açık şekilde kullanırken ses seviyesi ne kadar geliyor bilen var mı? Stok soğutucu kasa kapalı halde bile rezil, açık kullanıyorum zaten mahvetti sesi beni zaten.
Açık halde rahatsız olmadığımı söyleyebilirim.

@Yigithan Yildirim o siteyi biliyorum, daha ucuza biliyorum nerede var. Para puan geçerli olan yerden almam gerek.

Bu ID-Cooling 214 XT ile kasa açık şekilde kullanırken ses seviyesi ne kadar geliyor bilen var mı? Stok soğutucu kasa kapalı halde bile rezil, açık kullanıyorum zaten mahvetti sesi beni zaten.

Rahatsız etmez zamanında bende kullanmıştım.

Şimdi N11 daha önce aldığım RAM ile aynı kodlu modeli buldum, fiyatı uygun 1017 TL. ID Cooling modeli de 670 TL.

RAM'i buldum daha ucuz bulmak mümkün değil zaten en ucuz N11'de aynı model kodlu.

Şimdi N11 daha önce aldığım RAM ile aynı kodlu modeli buldum, fiyatı uygun 1017 TL. ID-Cooling modeli de 670 TL.

RAM'i buldum daha ucuz bulmak mümkün değil zaten en ucuz N11'de aynı model kodlu.

Anladım o zaman başka seçeneğiniz yok.

Şimdi N11 daha önce aldığım RAM ile aynı kodlu modeli buldum, fiyatı uygun 1017 TL. ID-Cooling modeli de 670 TL.

Hocam bu da alınabilir, 214 XT pahalı N11 de.

@Yigithan Yildirim Onu görmüştüm de, kağıt üzerindeki veriler Performax ile ID Cooling'in aynı olmadığı yönünde. Genelde bu ikisine aynı soğutucu diyorlar ama ID Cooling'in hava akımı kağıt üzerinde daha iyi. 68 CFM, Performax 56 CFM.

İkisi arasında DBI olarak 1 desibel söz konusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı