R5 5600 RX 6700XT FIFA 23 düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Suan burayi uyandiriyorum farkindaym ama ayni sorunlari bende yasiyorum. Bu bilgisayarda fps drop yiyorum. Asus dual 6700xt var ama bu iki tane psudan guc neden onu anlamadm ben

Suan burayi uyandiriyorum farkindaym ama ayni sorunlari bende yasiyorum. Bu bilgisayarda fps drop yiyorum. Asus dual 6700xt var ama bu iki tane psudan guc neden onu anlamadm ben

Şu an burayi uyandiriyorum farkindaym ama ayni sorunlari bende yasiyorum. Bu bilgisayarda FPS düşmesi yiyorum. ASUS Dual 6700XT var ama bu iki tane PSU'dan guc neden onu anlamadm ben

Şu an burayi uyandiriyorum farkindaym ama ayni sorunlari bende yasiyorum. Bu bilgisayarda FPS düşmesi yiyorum. ASUS Dual 6700XT var ama bu iki tane PSU'dan guc neden onu anlamadm ben

Başka oyunda drop veya herhangi bir problem var mı zorlayınca bilgisayarı bu oyun özelinde ise software problem olabilir.

Hocam ben bdo oynuyorm ve ekran karti baglanti sicakligi 70+ derecelerde oluyor. Bide baya bi arastirdim ben tek kablo ile ekran kartini baglamistm yani bi psudan cikan kabloyu 2 parca gelen ucunu bagladm gucmu yetersiz geliyor acabaoyunlarda anlik drop giriyor 30 saniyede bir

Hocam ben BDO oynuyorum ve ekran karti baglanti sicakligi 70+ derecelerde oluyor. Bir de bayağı bir arastirdim ben tek kablo ile ekran kartini baglamistm yani bir PSU'dan cikan kabloyu 2 parca gelen ucunu bagladm gucmu yetersiz geliyor acabaoyunlarda anlik drop giriyor 30 saniyede bir

Bunun birçok sebebi olabilir güç kablosunu değiştirin önce daha sonra imkan varsa başka bir PSU deneyin sonra HDD ya da SSD hangisini kullanıyorsaniz daha sonra RAM yine çözülmezse en son işlemci değiştirerek varsa etrafınızda arkadaşınız o parçaları değiştirerek deneyebilirsiniz eğer en başta böyle bir hata yoktuysa sistemde yazılımsal bir sorun yoktur en başından beri böyleyse sorun yazılımsal da olabilir.

Geri
Yukarı