R5 5600 RX6600 hazır sistem nasıldır?

M0NSTR8

Centipat
Daha fazla  
20000 TL civarında bütçem var. Güncel bir PC arayışındayım. İnternette bir hazır kasa buldum. Bilgisayardan pek anlamam. Nasıldır, yardımcı olabilecek başka önerisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
20000 TL civarında bütçem var. Güncel bir PC arayışındayım. İnternette bir hazır kasa buldum. Bilgisayardan pek anlamam. Nasıldır, yardımcı olabilecek başka önerisi olan var mıdır?
2 bin tl daha koyup 22k'ya 4060'lı sistemler var hocam kaçırmayın linki bulursam atayım

KUARK-COMES/AMD Ryzen 5 5500/ASUS Radeon RX 7600 DUAL 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM şu sisteme de bakabilirsiniz 4060'lı sistemi bulamadım

Bunu gördüm hocam ama işlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum. Bu yüzden işlemcinin 5600 olması işime gelirdi. Aynı zamanda bu PC'de RAM yok onu koyunca 23K oluyor bütçeyi aşıyor.

Bunu gördüm hocam ama işlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum. Bu yüzden işlemcinin 5600 olması işime gelirdi. Aynı zamanda bu PC'de RAM yok onu koyunca 23K oluyor bütçeyi aşıyor.
Eğer işlemciye ağırlık vermek istiyorsan bunu al:

Biraz pahalı evet ama bütçe çıkıyorsa ileride bu işlemciye 4090 dışında bütün kartları takarsın.

Eğer işlemciye ağırlık vermek istiyorsan bunu al:

Biraz pahalı evet ama bütçe çıkıyorsa ileride bu işlemciye 4090 dışında bütün kartları takarsın.

Bu hazır sistem hoşuma gitmişti hem F/P olarak duruyor. BLADE-DUAL6600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar
Eksikleri artıları nedir bu sistemin.

Yeni konular

Geri
Yukarı