R5 5600 sistem GTA 5'te düşük FPS veriyor

Swoop38

Decapat
Yer
USS Gerald R. Ford
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
B550 Gaming X V2
Ryzen 5 5600
RX6600 Ekran Kartı
600 PSU
750HDD
500SSD
16 RAM 3200
Meslek
F-16 Fetişçisi
RAM
Corsair Vegenance 16GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 970
Ekran kartı
RX
GTA 5 oynuyordum şehre doğru giderken FPS 30'lara kadar falan düşüyor. Oyun ayarları Full'de değil stock soğutucuda yok anlam veremiyorum nedeni nedir sizce?
ETS 2 Oynarken'de süre süre düşük FPS veriyor bir süre 30-40 arasında falan gidiyor.
RX6600.
R5 5600.
Oyun SSD'ye kurulu.
Corsair 1x16 3200MHz RAM.

V-Sync açık olabilir mi? Ek olarak RX 6600 ile GTA VI Full ayarlara almamak çok da mantıklı bir hareket değil.

V-Sync açık olabilir mi? Ek olarak RX 6600 ile GTA VI Full ayarlara almamak çok da mantıklı bir hareket değil.

V-Sync açtım bir ara kapattım ama normalde mesela 1 saat oynuyorum normal 60 FPS ama bir anda düşüyor ETS 2 de kompleli sabit 60 uzun süre alamıyorum saçma geldi bana.
Tamamen Full ayarlarda sabit 60 alamıyorum v-sycn açık olsun ya da olmasın sabit 20-490 arası.

V-Sync kapalıda bazen yüksek FPS verdiği için ekranda yırtılmalar oluyor ondan açıyorum half değil direk açtığımiçin 60'a sabitleniyor o güzel oluyor ama bir anda düşüyor.

Ekran kartı sürücüleri güncel mi?
Güncel ama az önce sildim bir daha programını indireceğim bakacağım.

Kanka biz sorun aramıyoruz ya da sorun çıkaran aramıyoruz. Çözüm arıyoruz, bunu söylemen hiçbir şey değiştirmiyor.
:D Bu gibi sorunlarla dost olmaya alışman gerek. Neyse, şu videoyu dene. Çoğu kişiye çözüm olduğunu biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:D bu gibi sorunlarla dost olmaya alışman gerek. Neyse, şu videoyu dene. Çoğu kişiye çözüm olduğunu biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kanka ikisi de babamın malı değil. Bazı durumlar, F/P oranı o zaman bana uygun geldi. yani isteye isteye AMD'de AMD demedim NVIDIA'ya göre özellikle yazılım olarak düşük olduğunu biliyorum tam şu anda da gidip Nvdia alamam. Videodakileri izleyip deneyceğim. Çözüm arayacağım.

Geri
Yukarı