R5 5600 sistem için ekran kartı tavsiyesi

Vakti zamanında forumlarda 5600XT için de çok iyi kart alınabilir dendiği için almıştım aslında ama sonrası pek tatmin edici olmadı

Bende de var gerçekten performans olarak bakıldığında iyi bir kart ancak kart çok hassas, en ufak sistem uyuşmazlığı hata vermesi için yeterli bir sebep veya dandik bir PSU. Ben hiç sorun yaşamadım.

Bende de var gerçekten performans olarak bakıldığında iyi bir kart ancak kart çok hassas, en ufak sistem uyuşmazlığı hata vermesi için yeterli bir sebep veya dandik bir PSU. Ben hiç sorun yaşamadım.
performans konusunda gerçekten çok iyi ama kart hiç stabil çalışmıyor maalesef ne zaman ne yapacağı belli olmuyor bazen oyun yağ gibi akarken bazen pikselleri sayar gibi geliyor FPS drop da çok fazla yaşıyorum

Performans konusunda gerçekten çok iyi ama kart hiç stabil çalışmıyor maalesef ne zaman ne yapacağı belli olmuyor bazen oyun yağ gibi akarken bazen pikselleri sayar gibi geliyor FPS düşmesi da çok fazla yaşıyorum

7000 serisinde bu sorunu yaşama ihtimaliniz çok düşük, 7900 GRE en alınabilir model yine de istemezseniza attığım 4070s iyi

Geri
Yukarı