R5 5600 için ekran kartı tavsiyesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada gördüğünüz gibi yeni nesil oyunların çoğunda darboğaz yapıyor. 1080p için şuan 1080p önemsiz demeyin. Her kart illa ki 2k çözünürlüğü kaldırmayacağı dönemler olacaktır.

İleride yaparsınız hocam hatta ileride 7500F ile AM5 sokete bile geçersiniz zamanla şu an 2K oynayacaksanız darboğaz yapmaz.
Şuan monitörüm eski 2k değil 75 hz philips monitörüm var yenisini alana kadar olmayacak yani

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada gördüğünüz gibi yeni nesil oyunların çoğunda darboğaz yapıyor. 1080p için şuan 1080p önemsiz demeyin. Her kart illa ki 2k çözünürlüğü kaldırmayacağı dönemler olacaktır.

İleride yaparsınız hocam hatta ileride 7500F ile AM5 sokete bile geçersiniz zamanla şu an 2K oynayacaksanız darboğaz yapmaz.
Ayrıca benimki 5 5600x değil normal 5 5600

5600 ile 3080 kullanıyorum zaten saf güçte 3080 ile 4070 denk sayılır ben de 3080 ile çok mutluyum optimizasyonu bozuk Witcher 3 Next gen hariç her türlü oyunu 1080p Ultra RT açık oynatıyor 4070 bu işlemci için çok iyi.

Zaten parçaları foruma sormuştum sürekli yanlış toplamayayim diye şu an her şey hazır PSU SSD bir de ekran karti kaldı PSU ile SSD'yi alacağım 2-3 hafta içinde.

4070 çok güzel kart fg ve DLSS ile uzun yıllar götürür 1080p de kullancaksan kafan rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı