R5 5600 sistem nasıl?

Bütçe
30000
Sen nereden biliyorsun oynamadığını? Ben sadece kullanıma göre değişeceğini söyledim. 500 GB SSD'nin yetmeyeceğini kişinin kullanımını bilmeden söyleyen sensin.

Öyle bir sistem dediğin 4090 falan değil. 4060 Ti giriş seviyesi bir kart.

4060 Ti giriş seviyesi bir kart mı, hocam şaka yapıyosunuz sanırım?

Ugrasmasina gerek yok zaten. Hayır senin attığın sistemi 25 bine de alabiliyoruz zaten öyle bir sorun da var şimdi. Pahalı toplamışsın. 500 GB SSD de kullanıma bağlı olarak yetebilir. Sadece Valorant oynayan birinin 1 TB SSD'ye falan ihtiyacı yok. Üstelik sistemde 7500F var ki 5600'den çok daha güçlü.

Valorant değil edit için alacağım bir de normal oyunlar için.

Arkadaş editlede uğraşıyormuş gördüğün üzere herkes senin gibi sadece Valorant oynamıyor bu biraz şaşırtıcı gelebilir sana ayrıcada 1TB SSD önermemenin nedeni kişisel kullanımını bilmemen ise 500GB önermen hiç hoş değil.

Arkadaş editlede uğraşıyormuş gördüğün üzere herkes senin gibi sadece Valorant oynamıyor bu biraz şaşırtıcı gelebilir sana ayrıcada 1TB SSD önermemenin nedeni kişisel kullanımını bilmemen ise 500GB önermen hiç hoş değil.
İleride SSD yükseltmesi yapmak çok zor bir şey değil. 1 tane 1tb SSD 2 bin lira. 7500f, DDR5 ve AM5 soket avantajlarını kaybetmeye değecek bir şey değil 1 TB SSD.

İleride SSD yükseltmesi yapmak çok zor bir şey değil. 1 tane 1TB SSD 2 bin lira. 7500F, DDR5 ve AM5 soket avantajlarını kaybetmeye değecek bir şey değil 1 TB SSD.

Arkadaşa hala masraf açıyorsun...

Yiğit herkesi kendin gibi görme arkadaşa göre lütfen önerilerimizi yapalım. Herkes Valorant oynuyor algısından çıkalım lütfen.

Arkadaşa hala masraf açıyorsun...

Yiğit herkesi kendin gibi görme arkadaşa göre lütfen önerilerimizi yapalım. Herkes Valorant oynuyor algısından çıkalım lütfen.

Ya ne alaka? Daha güçlü işlemci, daha iyi bir anakart ve daha iyi RAM'li bir sistem önerdim senin sistemindeki tek artı yan 1 TB SSD olması mı yani?

Ya ne alaka? Daha güçlü işlemci, daha iyi bir anakart ve daha iyi RAM'li bir sistem önerdim senin sistemindeki tek artı yan 1 TB SSD olması mı yani?

1TB SSD 4060 Ti 16 GB VRAM 3xfan modeli 16x2 32 GB RAM ve 750+80 goldw PSU başka soru?

Yiğit sadece gülme emojisi atiyorsun yeter be dostum.

@werenotdroning 1 TB SSD dışındaki dediklerin önemsiz. 4060 Ti 16 GB ile 8 GB arasindaki FPS farkı 3 falan. 3 fanlı olması da bir şey ifade etmiyor. 3 fanlı olunca 30 FPS daha fazla mı alıyorsun kardeşim benim? 750W 80+ Gold olsa n'olacak? Sanki benim attığım sistemdeki PSU yetmeyecek de 750 sartmıs gibi. Allah rızası için bilmediğin konularda yorum yapma.

Yeni konular

Geri
Yukarı