R5 5600 sistem uyumlu mu?

Bu konuda kesinlikle katılıyorum 500 GB hiçbir zaman oyun oynayan bir kişi için yeterli değildir 480 GB aldığım için pişmanım.

Ben de hazır sistem aldım icinde 500lükle geldi bildiğin acı çekiyorum kullanırken. RDR2+ başka oyun yüklüyorum hemen doluyor uygulamalar falan da bayağı kaplıyor zaten.

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
Anakart: Gigabyte A520M-K V2.
Ekran kartı: Gigabyte RX 6600 eagle.
RAM: Hikvision (2x8) 16 GB 3200MHz CL16.
Depolama: Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2
Kasa: XPG lander 500 mesh.
Güç kaynağı: XPG 650W 80+ Bronze.

Arkadaşlar kasa ve diğer parçalar uyumlu mu? Herhangi bir sorun var mı? Oyun oynamak için iyi mi?
Uyumludur

Uyumlu. 1 TB SSD her zaman öneririm. Yapabiliyorsanız SSD yükseltin. Mesela bana 1 TB bile yetmemeye başladı. 4 5 oyun kurulu sadece.

Donanımlar ve fiyat güzel SSD'yi 1 TB yapmak dışında masraf etme. Tek M.2 yuvası olan anakartlara en az 1 TB takmak şart bugün.

Çünkü SATA'ların devri kapandı, piyasada çok az varlar ve olanlar da gereksiz pahalı. Devir M.2 devri.

Ben bunu kullanıyorum bütçeyi zorlamıyacak bir monitör daha fazla veririm diyorsan 5 binliklere de bakabilirsin.
Teşekkürler

Çok Satıyor

James Donkey Epic E20 27″ 180Hz 0.5Ms VA Panel Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Yorum (5)

James Donkey Epic E20 27″ 180Hz 0.5Ms VA Panel Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)
4.399 TL
Hızlı Kargo

Ücretsiz Kargo

Ürüne Git

Bu monitör işimi görür mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı