R5 5600 sistem vs i5 11400F sistem

RX 6600 XT daha güçlü. hafif olsada fark. DA-G5'i tercih etmemin en büyük sebebi o 3060'ın tam mesh olmayan kasada ısınacağını düşünmem. Birde ROG STRIX 6600 XT.
Çevremde ki arkadaşlarım AMD ekran kartlarını öyle bir kötülüyor ki şu an önyargılıyım biraz. peki işlemci soğutucuya gerek var mı ?

Çevremde ki arkadaşlarım AMD ekran kartlarını öyle bir kötülüyor ki şu an önyargılıyım biraz. peki işlemci soğutucuya gerek var mı ?
5600X için gerek var. AMD ekran kartlarını (özellikle 6600XT) forumda çoğu kişi kullanmakta ve memnunlar.

5600X için gerek var. AMD ekran kartlarını (özellikle 6600XT) forumda çoğu kişi kullanmakta ve memnunlar.

Kasaya,

Corsair Hydro serisi H45 120mm işlemci sıvı soğutucu​

ekledim ve fiyatı 15.739 oldu.
Peki bu işlemci soğutucu iş görür mü? Daha iyisi var mı?

Anlayan biri varsa yardım edebilir mi? bilgisayarı almama ramak kaldı.

Evimin sıcaklığı 26-31 derece arası. bilgisayara bir sakıncası olur mu?

Alırım almasına da onu monte etmesi falan filan. bilmem ben.
Montesini yaparsanız sıkıntı olmaz. oradan 120MM sıvı soğutma almayın. Performansları genel olarak iyi değiller ve fiyatlarını hak etmiyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Montesini yaparsanız sıkıntı olmaz. oradan 120MM sıvı soğutma almayın. Performansları genel olarak iyi değiller ve fiyatlarını hak etmiyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıcaklık sorununu çözecekse fanla birlikte almayı düşünürüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı