R5 5600 sisteme 2500 TL altı sıvı soğutma önerisi

Rsime

Kilopat
Anakart
Gigabyte B550M DS3H
İşlemci
R5 5600
AMD R5 5600'li sistemim için sıvı soğutma arayışındayım, lokasyonum gereği fazla sıcak ortamda bulanacak kasa bu yüzden sıvı soğutmaya yöneldim. Kasam Max 240mm desteği var. Bu bütçe içerisinde birkaç soğutucu buldum ama hepsi farklı sistemlerde test edildiği için ortak bir sonuca varamadım. Bu konudaki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Aralarında kaldığım modeller;

Fiyat olarak buradakileri geçmediği sürece tüm önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yeterlidir.
Hatta SE224XT de yeterli olur.

Öneriniz için teşekkürler, yeterlilikten ziyade ayırdığım bütçeye en iyi soğutucuyu almaya çalışıyorum. Şu anki sisteme odaklı bir alım yapmıyorum.

Aşağıdaki her şekilde yetiyor.

Sıvı soğutma şartsa çok uçmaya gerek yok.

Team T-Force Siren ARGB GD240E

Aşağıdaki her şekilde yetiyor.

Sıvı soğutma şartsa çok uçmaya gerek yok.

Team T-Force Siren ARGB GD240E

Öneriniz için teşekkürler, yeterlilikten ziyade ayırdığım bütçeye en iyi soğutucuyu almaya çalışıyorum. Şu anki sisteme odaklı bir alım yapmıyorum.

Yardımınız için teşekkürler, yukarıda da belirttiğim gibi; günü kurtaran değil de bu bütçeye uyan en uygun soğutucuyu arıyorum. Kule soğutmalara sıcak bakmıyorum şu anlık.

Yardımınız için teşekkürler, yukarıda da belirttiğim gibi; günü kurtaran değil de bu bütçeye uyan en uygun soğutucuyu arıyorum. Kule soğutmalara sıcak bakmıyorum şu anlık.
Sıcak bakmamayı gerektirecek bir şey yok ama. O işlemciye OC yapsanız bile gayet güzel şekilde soğutacak bir hava soğutma sundum. He siz ileride 5800X3D gibi bir şeye geçecekseniz o başka. Onun için zaten 240 mm'lik bir soğutma sundum ve inceleme paylaştım.

Sıcak bakmamayı gerektirecek bir şey yok ama. O işlemciye OC yapsanız bile gayet güzel şekilde soğutacak bir hava soğutma sundum. He siz ileride 5800X3D gibi bir şeye geçecekseniz o başka. Onun için zaten 240 mm'lik bir soğutma sundum ve inceleme paylaştım.

Öneriniz üzerine T-FORCE SIREN GD240E almaya karar verdim test sonuçları gayet güzel desteğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı