R5 5600 sisteme MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus OC alınır mı?

Crow holy

Femtopat
Daha fazla  
"MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus OC 8 GB 256Bit GDDR6 (DX12) PCI-e 3.0x16 Ekran Kartı (GeForce RTX 2060 Super Ventus OC"

Kartın tam adı bu. Bunu almayı düşünüyorum. Forza Horizon 5, RDR 2, Fortnite, LoL, Valorant, Assetto Corsa oynayacağım. Üzer mi?
İşlemci Ryzen 5 5600 ve 16 GB RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterli olur olmasına fakat AMD tarafında daha F/P açısından makbul kartlar bulabilirsin. NVIDIA almayı planlıyorsan da üzerine biraz daha koyup 30 serisi kartlara yönelmeni tavsiye ederim. Hem daha güncel olur.

Ya öğrenciyim ondan dolayı çok bir fiyata çıkamıyorum Max 4500 felan verebilirim 3060 lar 6000-7000 arası AMD tercihim değil çok performans kaybı var diyorlar ondan dolayı arkadaşımda 2060 kullanıyor gerçekten çok güzel performansı var ben o kadar çok para vermek istemem oyunları açsın oynuyom yeter kafasındayım Ryzen 5 5600 alacağım yanına

Ya abi şöyle söyleyeyim benim oraya yazdığım oyunları rahat kasmadan oynatır mı oynatmaz mı ben ekran kartında AMD asla almam işte biraz daha ekleyip şunu al falan demeyin kasmadan oynatır mı oynatmaz mı?

Ya abi şöyle söyleyeyim benim oraya yazdığım oyunları rahat kasmadan oynatır mı oynatmaz mı ben ekran kartında AMD asla almam işte biraz daha ekleyip şunu al falan demeyin kasmadan oynatır mı oynatmaz mı?

Hepsini oynatır işlemcin çok sağlam, ekran kartıda öyle RDR2 listenin en ağır oyunu en az 45+ FPS alırsın Forza'da 100 FPS rahat alırsın Valorant'a gelince rahat 500 FPS alırsın bu bütçeye dengi yok. NVIDIA candır hayırlı olsun şimdiden.

Sistem güzel fakat anlamadığım yer sen bu işlemciyi 0 mı alacaksın? Öyle belirtmişsin çünkü. Eğer sıfır almayı düşünüyorsan işlemcide de ikinci ele yönelip yanına da güzel kule tipi bir soğutucu alarak daha fazla verim alabilirsin.

Geri
Yukarı