R5 5600 sisteme multiplayer hikayeli oyun önerisi

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
RAM
Kingston HyperX Fury RGB DDR4 3200MHz (8+8)
Ekran kartı
XFX Radeon RX6700XT 12G
Anakart
Asus TUF Gaming B550 Plus Wi-Fi II
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
Arkadaşlar merhaba, bizim 4-5 kişilik oyun oynayan bir grubumuz var, deli gibi Valorant rank oynayan kişilerdik ama artık oyun illallah ettirdi bize. Macera, hikaye içeren 4-5 kişinin oynayabileceği multiplayer oyun önerilerinizi bekliyorum. Güzel bir hikayesi olursa çok sevinirim. Çok anlamam hikayeli ya da MP oyunlardan. O yüzden sıkılmadan başından kalkmadan oynayabileceğimiz bir oyun önerirseniz çok sevinirim. Bu arada Steam üzerinden olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bizim 4-5 kişilik oyun oynayan bir grubumuz var, deli gibi Valorant rank oynayan kişilerdik ama artık oyun illallah ettirdi bize. Macera, hikaye içeren 4-5 kişinin oynayabileceği multiplayer oyun önerilerinizi bekliyorum. Güzel bir hikayesi olursa çok sevinirim. Çok anlamam hikayeli ya da MP oyunlardan. O yüzden sıkılmadan başından kalkmadan oynayabileceğimiz bir oyun önerirseniz çok sevinirim. Bu arada Steam üzerinden olursa sevinirim.

Sons of The Forest ve Forest
Outlast Trials (hikayesini bilmiyorum ama sarar bence)
Yani Online hikayeliden başka Online güzel başından kalkamıycağınız oyunlar önerebilriim.

Önerir misin hocam rica etsem?
Rust
Raft
Phasmaphobia
Ranch simülatör
7days to die
Garrys mod
Payday 2
Devour
L4d2
Stick fight the game (arada 1 2 saatlik sarar)
Dont strave together
Ready or not
Aklıma bunlar geldi şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı