R5 5600 Tray sorun yaşatır mı?

Markayı bilemiyorum, özellikleri bakımından oldukça iyi soğutucu ama bu markada hiç ürün tecrübem olmadı.
Marka değil yani sayılmaz. Çinden gelen ürünlere marka basan bir firma desek daha doğru olur. Ama ürünler zaten çok basit işler yaptığı için başarılı oluyor. Yani bakır boru ve fan yeterli oluyor nerdeyse. Benzerini ve bu ürünü de kullandırdığım kişiler oldu memnunlar baya.

Zamlanmadan alın.f/p ürünü.
Arkadaşın önerdiği soğutucuyu alabilirsiniz. Bana kalırsa bloğu fena değil ama fanı 5 para etmez. Elinize para geçince şu fanla değiştirin derim. Noctua NA-FK1, NH-U12S redux Soğutucu için İkinci Fan Terfi Kiti : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Gayet güzel bir soğutma olmuş olacak.

Marka değil yani sayılmaz. Çin'den gelen ürünlere marka basan bir firma desek daha doğru olur. Ama ürünler zaten çok basit işler yaptığı için başarılı oluyor. Yani bakır boru ve fan yeterli oluyor neredeyse. Benzerini ve bu ürünü de kullandırdığım kişiler oldu memnunlar bayağı.

Bende fan kalitesini göz önüne almazsak 6 bakır boru hattı olması basitçe bu fiyata diğerlerinde öne geçiyor diye düşünüyorum.

Benim attıgım soğutucuda daha yüksek.

Daha yüksek olduğunu biliyorum, sadece değer olarak merak etmiştim fikrinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı