R5 5600 Tray sorun yaşatır mı?

buguxx

Hectopat
Az önce 2800 TL'ye Hepsiburada üzerinden tray 5600 sipariş ettim. Piyasasından 300-400 TL uygundu. Tray işlemcide sorun yaşar mıyım garanti vs? İçinden fan çıkmadığı için Ryzen 2200G stok fanı kullanacağım, uyumlu olur mu?

Az önce 2800 TL'ye Hepsiburada üzerinden tray 5600 sipariş ettim. Piyasasından 300-400 TL uygundu. Tray işlemcide sorun yaşar mıyım garanti vs? İçinden fan çıkmadığı için Ryzen 2200G stok fanı kullanacağım, uyumlu olur mu?
2200G ile Kutulu 5600/5600X'in soğutucuları aynı kullanabilirsin. Ama tavsiye etmem fazla ısınıyor.

Neye disslike attınız? 6 bakır borulu ve ekstradan da fanı var. Daha iyi bir soğutma performansına sahip. @264523

Markayı bilemiyorum, özellikleri bakımından oldukça iyi soğutucu ama bu markada hiç ürün tecrübem olmadı.

Hangi işlemci olursa olsun artık bu frekanslardaki işlemciler stok fanla 70 dereceden aşağı çalışmıyor her en kötü kule tipi şart.

Çin malı, pek çok varyantı var. Alınmaz, fiyatını hak etmiyor. CFM değeride düşük.

Konuyu açıp bilgi paylaşımı için soruyorum; sizce CFM kaç olması gerekiyor.

Hangi işlemci olursa olsun artık bu frekanslardaki işlemciler stok fanla 70 dereceden aşağı çalışmıyor her en kötü kule tipi şart.

Konuyu açıp bilgi paylaşımı için soruyorum; sizce CFM kaç olması gerekiyor.

Benim attıgım soğutucuda daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı