R5 5600 ve RTX 3060 sistem nasıldır?

Evet monitör yok konudaki sistemde de gözükmüyor zaten.
Monitör dahilde hemen onu da önereyim.

Pardon monitör dahil 24K bu arada normal sistam 20.700 olması lazım.

Monitör gözüküyor sandım yanlış görmüşüm.

Monitör gözüküyor sandım yanlış görmüşüm.

16.750TL bu sistem bu özelleştirmeler ile.
İstersen 3060 Ti yapabilirsin.
Anakartı TUF B550 yapsan 17.500
Hem yanına seri ve güzel bir monitörde alabilirsin.

Sistemi aldım ben elimde şu an.

Kanka seninkide aynı neredeyse bir sıvı sogutma eksik oda 2 3 desen 24 23.500 bandına gelmiyor mu yanlışsam düzelt.

Sistemi aldım ben elimde şu an.

Kanka seninkide aynı neredeyse bir sıvı sogutma eksik oda 2 3 desen 24 23.500 bandına gelmiyor mu yanlışsam düzelt.

Evet o civarlara geliyor sıvı soğutmaya gerek olmadığı için 3060 Ti yapıp bunu almak daha mantıklı olurdu ancak ileride işlemci falan değiştirim diyorsan mantıksız değil sıvı soğutmada.
Başta 24K çok fazla idi bu sistem için ama monitör dahilse çok da kötü değil fiyat, hayırlı olsun.

Evet o civarlara geliyor sıvı soğutmaya gerek olmadığı için 3060 Ti yapıp bunu almak daha mantıklı olurdu ancak ileride işlemci falan değiştirim diyorsan mantıksız değil sıvı soğutmada.
Başta 24K çok fazla idi bu sistem için ama monitör dahilse çok da kötü değil fiyat, hayırlı olsun.

Arkadaşlarımla konuştak Ti için ama VRAM konusunda biraz tereddütten dolayı Ti almadım malum teknoloji hızla gelişiyor. İşlemci ilerde ryzen 5 5800 olabilir. şu anlık götürebilecek bir işlemci olduguna inanıyorum. En az 3 4 yıl Ultra grafik RTX teknolojisi ile rahatçana oynayabilirim diye düşünüyorum. Aslında içimi rahatlatmak için biraz uzattım. Monitör dahil 3060 üstü bir kartlı sistem 24K ya bulunur mu?

Arkadaşlarımla konuştak Ti için ama VRAM konusunda biraz tereddütten dolayı Ti almadım malum teknoloji hızla gelişiyor. İşlemci değiştirmem uzun vadede götürebilecek bir işlemci olduguna inanıyorum. En az 3 4 yıl Ultra grafik RTX teknolojisi ile rahatçana oynayabilirim diye düşünüyorum. Aslında içimi rahatlatmak için biraz uzattım. Monitör dahil 3060 üstü bir kartlı sistem 24K ya bulunur mu?

3060 Ti-3070 veya AMD tarafı RX6800 ile bulunuyor.

3060 TI-3070 veya AMD tarafı RX6800 ile bulunuyor.

AMD ekran kartı istemiyorum driverları sıkıntı biraz. 3060 Ti VRAM tarafından gelecek vaat ediyor ama 12 GB daha mantıklı geldi geleceğe yönelik 3070 alabilirdim ama ileride illaki işlemci değişilir sıvı sogutma lazım olur illaki diye düşündüm.

3060 TI-3070 veya AMD tarafı RX6800 ile bulunuyor.

Müsait isen Discord verebilir misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı