R5 5600 ve RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

Bilmediğiniz bir konuda halen şansınızı zorluyorsunuz. Plastik anakart diye bir şey yok. Ayrıca kim söylüyor DDR3 anakarların kalitesiz olduğunu? Genelleme yapmayın plastik anakart diye bir şey yoktur. Yanlış bilgi vermeyin.

Moderatör de sağ olsun insanları yanlış bilgilendiriyor şu an. Oraya yazdığım kocaman GDDR6X i sildi.

O yüzden DDR3 anakartlarda RAM slotları yanıyor değil mi?
Dostum sen ya okuduğunu anlayamıyorsun yada anlamak istemiyorsun. Bana RAM slotu plastik olmayan bir anakart gösterirmisin? Hangi DDR3 anakartın RAM soketi yanmış? 1.6V geçen soket yanar mı? DDR2 RAM soketleri yanardı yansa.

Dostum sen ya okuduğunu anlayamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Bana RAM slotu plastik olmayan bir anakart gösterir misin? Hangi DDR3 anakartın RAM soketi yanmış? 1.6v geçen soket yanar mı? DDR2 RAM soketleri yanardı yansa.

Ben arkadaşı anlayamadım hala. Henüz çalıştırmadığım bir anakartı sorunlu ilan etti.

MSI ASUS anakart ben de seçmek isterdim fakat sistem 19.000 TL'yi geçiyor.
Bence gayet güzel bir sistem olmuş. İlerde M2 SSD'nizi Crucial P5 Plus ile değiştirmenizi tavsiye ederim. Gayet iyi sistem, güzel günlerde kullanın.

Dostum sen ya okuduğunu anlayamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Bana RAM slotu plastik olmayan bir anakart gösterir misin? Hangi DDR3 anakartın RAM soketi yanmış? 1.6v geçen soket yanar mı? DDR2 RAM soketleri yanardı yansa.

O zaman haksız olduğmu kabul edip özür diliyorum.
Plasitkten kastım kalitesiz olduğuydu ve yanma gibi sorunları olduğunu duymuştum DDR2 de oluyormuş bunlar.
BIOSTAR A320 anakartın yanma gibi bir sorunu olabileceğini söylemişti çok eskiden bir forum üyesi anakartın RAM slotunun sarı olmasına bakarak.
Dedikleriniz doğrultusunda araştırdım tekrar böyle bir durumun olmadığını gördüm.

Bence gayet güzel bir sistem olmuş. İlerde M2 SSD'nizi Crucial P5 Plus ile değiştirmenizi tavsiye ederim. Gayet iyi sistem, güzel günlerde kullanın.
Şimdi bi de monitör lazım. Bilgisayarı iş için aldım ama oyun da oynarım. Onun için bütçem 2500-3000 arası.

O zaman haksız olduğmu kabul edip özür diliyorum.
Plasitkten kastım kalitesiz olduğuydu ve yanma gibi sorunları olduğunu duymuştum DDR2 de oluyormuş bunlar.
BIOSTAR A320 anakartın yanma gibi bir sorunu olabileceğini söylemişti çok eskiden bir forum üyesi anakartın RAM slotunun sarı olmasına bakarak dedikleriniz doğrultusunda araştırdım tekrar böyle bir durumun olmadığını gördüm.
Anakart slotları sarı değil ki.

Geri
Yukarı