R5 5600 ve RX 560 sistem Hogwarts Legacy kaldırır mı?

Cruciatus

Decapat
Daha fazla  
İnternette bulamadım tam testini, acaba kaldırır mı?
Ryzen 5 5600.
ASUS Dual RX 560 4 GB.
2x8 3200MHz RAM.
512 GB M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan optimizasyon sıkıntıları var güncelleme yayınlandı fakat hala kararlı çalışmıyor oyun, R5 5600 1660Ti ile düşük ayarlarda oynayabiliyorum ama o kartla oynayabileceğini düşünmüyorum açıkcası

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha güçlü işlemci ile yapmış ve düşük FPS, FSR performance yaparsan 60'ı görürsen şükret.

3080 bile az geliyor o oyuna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekran kartında 6 yerine 7 sayısı olsaydı en azından oynanabilirdi FSR ile.

Daha güçlü işlemci ile yapmış ve düşük FPS, FSR performance yaparsan 60'ı görürsen şükret.
Benim işlemcim o videodakinden daha güçlü diye biliyorum. Videodaki i3 10100 bendeki R5 5600

Rx 6600 yada 2060 almayı düşünüyorum o zaman kaldırır mı?

"Hogwarts Legacy, GPU Benchmark: Obsoleting The RTX 3080 10GB"​

"RTX 3080 10 GB'ı tedavülden kaldıran oyun" diyor. Artık sen karar ver. Oyunlar genelde işlemciden çok grafik kartına yük bindiriyor, işlemcin çok iyi olsa da grafik kartın yetersizse bir cacık olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı