R5 5600G sistemde Rampage PSU olması sorun olur mu?

FuryanD

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
R5 5600GLI hazır sistem aldım. Rampage 500W 80+ PSU RX6500 XT için sorun yaratır mı?
Herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Üreticinin sitesinde önerilen güç kaynağı 400W.

Olur tabii ki, veri sayfası bile olmayan bir güç kaynağından hayır gelmez. Güç kaynağı seçimi için bütçeni belirtip yeni konu oluşturmanı bekliyorum.

Tek kanaldan 432w verebiliyor. Yukardaki kullanıcının dediğine göre ise sorun yaşayabilirsin.
Sorun bu değil, 432W gayet yeterli. Bu güç kaynağı güven vermiyor.

R5 5600GLI hazır sistem aldım. Rampage 500W 80+ PSU RX6500 XT için sorun yaratır mı?
Tek kanaldan 432w verebiliyor. Yukardaki kullanıcının dediğine göre ise sorun yaşayabilirsin.

Sorun tek kanaldan ne kadar güç vs verdiği değil. Rampage, GamePower Çin'den getirip marka basılan bu noname PSU'lar alınmaz. Özellikle şu varken hiç alınmaz.

Sorun tek kanaldan ne kadar güç vs verdiği değil. Rampage, GamePower Çin'den getirip marka basılan bu noname PSU'lar alınmaz. Özellikle şu varken hiç alınmaz.

Alman malı olduğu için mi güveniyorsunuz yoksa fan boyluk mu herkes bunu öneriyor? Forumların hazırladığı hiçbir sistemde görmedim kendisini fspyi tercih ederim.

Alman malı olduğu için mi güveniyorsunuz yoksa fan boyluk mu herkes bunu öneriyor? Forumların hazırladığı hiçbir sistemde görmedim kendisini fspyi tercih ederim.
Fanboyluk mu? Salladığın ünite fiyatına göre çok iyi bir ünite.

Geri
Yukarı